Yardım Samsung Tool Pro Program Dammaged

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
7

7kardes

S.a öncellikle benim birtane Z3X BOX var ve ben telefon yaparken birden elektrik gitti ondan sonra tekrar gelince elektrik dewam ettireyim dedim patch kalmıştı açmaya çalışırken program dammaged yazısı geldi sonra pc'dendir diyip yaptığım gibi 25.formatımı attım pc ye driver hepsini kurdum z3x box'un ondan sonra shell kurdum son sürüm ondanda ne yazıkki indirme yapamıyorum şuan işlerim aksadı :)

@silivriserdar Size ve diğer üyelere danışayayım dedim :)

S.a öncellikle benim birtane Z3X BOX var ve ben telefon yaparken birden elektrik gitti ondan sonra tekrar gelince elektrik dewam ettireyim dedim patch kalmıştı açmaya çalışırken program dammaged yazısı geldi sonra pc'dendir diyip yaptığım gibi 25.formatımı attım pc ye driver hepsini kurdum z3x box'un ondan sonra shell kurdum son sürüm ondanda ne yazıkki indirme yapamıyorum şuan işlerim aksadı :)

@silivriserdar Size ve diğer üyelere danışayayım dedim :)

Boxu farklı usbye alın aradaki kablonun sağlam olduğundan emin olun.Farklı z3x versiyonu kurun.

Aradaki kablo sağlam ve shellden son sürüm indiremiyorum denedim bir kaçtane bazen card not found bazende program dammaged

Aradaki kablonun sağlam olduğundan nasıl emin oldun ? Bu hatayı yaşayıp kablo değiştirme sonucu düzelen çok örnek var.

Aradaki kablonun sağlam olduğundan nasıl emin oldun ? Bu hatayı yaşayıp kablo değiştirme sonucu düzelen çok örnek var.
Şuan yanımda 3 tane var bildiğin yazıcı kablosu pc ve yazıcıya bağlanan kablo denedim olmadı driverlar güncel hepsi

Şuan yanımda 3 tane var bildiğin yazıcı kablosu pc ve yazıcıya bağlanan kablo denedim olmadı driverlar güncel hepsi

Kutuyu söküp biraz beklet elektrik gidip geldiğinde akım yükselmiş yada düşmüştür o sebeple bir süre dursun.Sonrasında gene devam ederse farklı kutuya takıp deneyin kartı.

Kutuyu söküp biraz beklet elektrik gidip geldiğinde akım yükselmiş yada düşmüştür o sebeple bir süre dursun.Sonrasında gene devam ederse farklı kutuya takıp deneyin kartı.
Zaten umt sipariş ettim gelince deneyeyimmi ?
Birde 2 gündür boşta bir sürü işlerim aksadı

İşte shell indirme yapmıyor denedim 41.2 güncellemesi gelmiş yapmıyor

Shell'i kurdun mu pc'ye ? aşağıdaki videokini yap.Orda connected falander ya da hata verebilir ona göre bakarız.

Ek olarak antivirüs varsa hariç listesine z3x ekle Usb sharing programı kurmuşsan kaldır.Bunlarda bozabilir programı.

Windows 7 Kurduysan Servis Pack 2 kur yoksa daha çok sorun yaşarsın.

Windows 7 Kurduysan Servis Pack 2 kur yoksa daha çok sorun yaşarsın.

Win 8.1 Pro
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Shell'i kurdun mu pc'ye ? aşağıdaki videokini yap.Orda connected falander ya da hata verebilir ona göre bakarız.

Ek olarak antivirüs varsa hariç listesine z3x ekle Usb sharing programı kurmuşsan kaldır.Bunlarda bozabilir programı.
Denendi Bu denedim bende dead cart hatası vermiyor card bilgileri gösterio :)

Çözüm ? karşılaşan diğer üyelere de lazım olacaktır
1-)Shell 4.8.3 Sürümünü indirin
2-)Setting girin Hardware Wizard basın ve dead card repai çıkmayacaktır onu çıkarmak için ise ;
3-)Refresh basın ve o anda boxun pcye bağlı olan kablo bağlantı kesin ve next dediğiniz anda takın
4-)Ordan card seçme çıkacak ve repair dediğiniz anda hallolacaktır :)

Geri
Üst Alt