FRP Samsung Yeni 2021 Güncelleme ile FRP Sorunu

androiddci

VIP Üye
samsung yeni gelen cihazlarda frp yöntemleri çalışmıyor cihaza desen eklense bile cihaz desenle frp açmıyor dsenden sonra yine heasap istiyor dün bir j7 pro u7 geldi ne yaptıysak olmadı iade ettik şimdide bir a10 u6 var bundada aynı problem desen eklemeye rağmen frp kalmkmıyor fikri olan var mı ?

ustam dün arkadaş açtı bu yötem ile zaten ben bu yüntemi şimdiki cihazda dene yöntem çalışıyor kaçtane samsung açtım yeni model

ustam dün arkadaş açtı bu yötem ile zaten ben bu yüntemi şimdiki cihazda dene yöntem çalışıyor kaçtane samsung açtım yeni model
hocam ben şuan cihaza şifre ekledim ama şifreyi girdikten sonra yine hesap istiyor sorun şifre eklemekte değil sorun şifrenin frp yi açmaması

hocam ben şuan cihaza şifre ekledim ama şifreyi girdikten sonra yine hesap istiyor sorun şifre eklemekte değil sorun şifrenin frp yi açmaması
telefona format at öyle dene bide desenden sonra yeniden başlat

ustam elinde başka samsung cihaz var mı

Kontak kurmamızı sağlarlarsa yardımcı olurum iyi forumlar .

şimdi birşey deniyorum başarılı olursa paylaşırım

o cihaza quick shortcut maker kur sonra samsung account ekle sonra hesaplar ve yedekleme kısmından üst kısımda samsung account var veri yedekle deyip sadece uygulamaları yedekle sonra diğer cihazda aynı yere gir bu videodan yap

o cihaza quick shortcut maker kur sonra samsung account ekle sonra hesaplar ve yedekleme kısmından üst kısımda samsung account var veri yedekle deyip sadece uygulamaları yedekle sonra diğer cihazda aynı yere gir bu videodan yap
yok hocam oda olmuyor cihza şifre ekliyorum ama frp yi açmıyor

Geri
Üst Alt