enis07

Üye
Arkadaşlar merhaba size eftsu ile nasıl root atılacağını anlatacağım öncelikle işlemlere başlamadan yedek alın (bilgileriniz silinecek) ve frp de kalmasın diye google hesabınızı not edin veya kaldırın ve son olarak bootloader kilidini açın

1-)eftsu.com sitesine girip telefonun yapım numarasıyla uyuşan dosyayı ve flash tool aracını indirin
2-) flash aracını açın üst kısımda yazan select file tıklayıp yapım numarası ile uyumlu olarak indirdiğiniz dosyayı seçin

3-) cihazı download moduna alıp bilgisayara bağlayın ve flahsa tıklayın telefon kapandigi zaman ses kisma tusuna recovery moduna girene kadar basılı tutun
4-) recovery moddayken wipe data factory reset diyip yeniden başlatın

5-) telefon açılınca kurulumunu yapıp eftsu manageri google play üzerinden indirin ve root olup olmadığını uygulamayı açarak kontrol edin

Not :Eğer olmamışsa telefonu açık haldeyken bilgisayara bağlayıp indirdigimiz flash aracıdan "Rebbot Adb device to root mode" tıklayın telefon yeniden başlayınca root gozukecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hafıza sorunu veriyo mu acaba denediniz mi daha önce? ben de bizzat 2-3 cihaz yaptım şikayet gelmedi. bakalım neler olacak

Daha once 6 cihaz yaptım şimdiye kadar hafıza sorunu vermedi

Konu İçin Teşekkürler Fakat imei Repair Yapılacak Cihazlarda Bazen Sebeke Gelmeyebilir Android 9 Ve Üstü Modellerde
Sadece Root Yapmak İstiyorsanız İndirebilirsiniz.

Konu İçin Teşekkürler Fakat imei Repair Yapılacak Cihazlarda Bazen Sebeke Gelmeyebilir Android 9 Ve Üstü Modellerde
Sadece Root Yapmak İstiyorsanız İndirebilirsiniz.
Kesin root yöntemi değil ozaman alt modellerde işe yaraya bilir

Hocam A70 de Reboot adb device seçeneğini kullanınca recovery açılıp kalıoyr

aynı osrun bende de var recovery açılyıro root atmıyo

siteye ulaşılamıyor sorun ne acaba bilen varmı
1 haftayı geçti kapalı serverları öyleki managerı bile çalışmıyor kapalı olduğu için. Baya uğraşıyoruz root için bu sebepten. Açıklamada bulamadık ne olduğuna dair.

Eftsu sitesi tekrar açıldı bu arada :D:D

benim bir sorum olacaktı arkadaşlar note 20 ultra bir cihaza root yapamıyorum android 11 dosyayı eftsu dan indirip cihaza attım root yapmadı daha sonra reboot ADB seçeneğine tıklıyorum fakat ( Failed to launch adb server ) hata veriyor geliştirici seçeneklerinde usb hata ayıklama açık oem kilitte açık ne yapabilirim teşekkürler

benim bir sorum olacaktı arkadaşlar note 20 ultra bir cihaza root yapamıyorum android 11 dosyayı eftsu dan indirip cihaza attım root yapmadı daha sonra reboot ADB seçeneğine tıklıyorum fakat ( Failed to launch adb server ) hata veriyor geliştirici seçeneklerinde usb hata ayıklama açık oem kilitte açık ne yapabilirim teşekkürler
Android 10 daha yeni yeni çözüldü. Android 11 zor.

android 10 geri dönüş yaparak yükledim

Geri
Üst Alt