Bilgi Samsung Z3x Tool Pro Kapanma Sorunu

quash

Üye
windows 10 64 bit kullanıyorum 1 yıldır önceden böyle bir problem yoktu. format dahi attım samsung tool pro açıldıktan sonra kendi kendine kapanıyor. komple silerek eski sürümü kurduğumda 1 kez açılıyor programı kapadıkntan sonra oda açılmaz oluyor. Bu problemle karşılaşan oldumu ?

aynı hatayla ben de karşılaşıyorum, maalesef bir çözüm bulamadım. program sürekli olarak "program damaged" hatası verip kapanıyor. antivirüs uygulamasını sildim tekrar yükledim sonuç aynı.

merhaba bi çok sorunun kaynagı box ara kablosudur degiştirip deneyiniz .box ile pc arasındaki kabloyu degiştirip deneyiniz çoklayıcı kulanmayınız

windows 10 64 bit kullanıyorum 1 yıldır önceden böyle bir problem yoktu. format dahi attım samsung tool pro açıldıktan sonra kendi kendine kapanıyor. komple silerek eski sürümü kurduğumda 1 kez açılıyor programı kapadıkntan sonra oda açılmaz oluyor. Bu problemle karşılaşan oldumu ?
eski sürüm windows 10 kur 2018 yılının windows 10 mesela windows 10 güncellemeleri başa bela oluyor yazıcı bile paylaştırmıyor

merhaba bi çok sorunun kaynagı box ara kablosudur degiştirip deneyiniz .box ile pc arasındaki kabloyu degiştirip deneyiniz çoklayıcı kulanmayınız
çok teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtardın

Arkadaslar bende bu soruyla karsasdim tek z3x box acin isleyecek eyer baska box varsa olari cikartin isleyecek

Geri
Üst Alt