Yardım Samung Galaxy S7 SM-G930F U5 Bricked

hevsel07

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar. Elimde G930F var samsung yazısı gelip gidiyor. Dowloand modda zar zor yazılım atmaya çalıştım fakat yarıda kesti. Cihaz kapandı daha sonra smart swıtch modda açtı. Onun üzerinden de smart switch modda kurtarma yapayım dedim desteklenmeyen cihaz dedi. Fakat şöyle de bir sorun var smart swiıtch modda cihaz kapanmıyor ama dowland modda aldığım da yazılımı yüklemeye çalıştıgımda cihaz kapanıyor. 1 sefer sadece yazılım yükleme tamamlandı onda da recovery ekranına geçiş yaparken no command bolümü varya yatık robot orda öyle kaldı. Belli bir süre geçtikten sonra samsung yazısı geliyor sonra aynı ekran. yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden elinize emeğinize sağlık. Hayırlı günler.

Merhaba arkadaşlar. Elimde G930F var samsung yazısı gelip gidiyor. Dowloand modda zar zor yazılım atmaya çalıştım fakat yarıda kesti. Cihaz kapandı daha sonra smart swıtch modda açtı. Onun üzerinden de smart switch modda kurtarma yapayım dedim desteklenmeyen cihaz dedi. Fakat şöyle de bir sorun var smart swiıtch modda cihaz kapanmıyor ama dowland modda aldığım da yazılımı yüklemeye çalıştıgımda cihaz kapanıyor. 1 sefer sadece yazılım yükleme tamamlandı onda da recovery ekranına geçiş yaparken no command bolümü varya yatık robot orda öyle kaldı. Belli bir süre geçtikten sonra samsung yazısı geliyor sonra aynı ekran. yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden elinize emeğinize sağlık. Hayırlı günler.
eger drk ile alakadar bir sorunsa
G930F Binary U5 Android 8.0.0 Oreo FIX DRK - dm-verity Failed Frp On Oem On File By (Support.HalabTech.Com).tar
cok guman bu ayiltacaktir.
fakat download modda kalmama biraz zorlasdiriyor.
mende j4 plus vardi ayni sorun. download moda gelip gidiyordu. batarya degisdik download modda kaldi flash oldu sorun cozuldu.

Combination+Yazılım Dene Bide Ustam
comb attım cıhaz acmadı samsung yazısı kaldı sonra normal
Combination+Yazılım Dene Bide Ustam
cıhaz u5 ti comb attım samsungta kaldı acmadı normal son sürüm u6 yukledım % 90 da goruntu gıttı ama yazılım tamamladı kendini bir şekilde anlamadım. sonra erasıng yazısı no command bolumu geldı tekrar samsung yazısı açmadı kısaca. Donanımsalmıdır acaba

Emmc'de sorun olabilir samsung yazısında kalıyor ise

Donanımsal büyük ihtimal

Geri
Üst Alt