Sansung Galaxy A5 2017 SM-A520L Global Yazılım

sirxan

Üye
Selam Alekum elimde a5 sm-a520l modeli var telfon ilk once FRP lock dusmus bi usta yazlim atmis 6.0.1 yazlimin telfon duzelmis sahibine geri donmus, sorun suki telfon ilk 7.0 andoide normal yazlimla olmus 6.0.1 yazlimdan sora acilis ekranina LG U+ LG logosu vede telfona 7 di tane dil secimi gelmis sahibi ilk oncesindeki yazlimi yuklememi istiyo ben bu konuda bisey bulamadimbildiyim kadariyla ilk telfon alindinda global rom olmus uzerinde bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olsun simdiden tsekur
Screenshot_20191002-223726.png
Screenshot_20191002-223726.png

ilk onceden telfonda LG U+ Logoso olmamis ve tum dil desteyi varmis simdi turk azeri ve bi cok desteyi yok dowloan moda cince yazilar geliyor yazilimin bir cok uygulama cince sahibi dediyine gore sanki telfonun ana karti deyismis yazilimi yazan ustaya ulasdim dediyine gore global rom bulamadim orjinalin yazdim

SM-A520L | GSM Social Firmware bu linkde global 8.0.1 android yazlimi mevcut sanirim 2 sim yaziyo se yararmi bu yazilim ? bi bakin lutfen ustalar ise yarar rom hangisi 7.0 mi yoksa 8.0 mi

benim icin halabtech de olan romu indire bilir misiniz hangisi uyqunsa ?

Dosdum
Ne Etmek Isteyirsen Turk Ve Yaxut Rus Dili
Yoxdu ?
Yoxsa Basqa Seydi Elemek Istediyin.
turk yoxdu yazada bilimirem ama androide 6 tida qalim axrinci gunceleme 8 gelib bulara turk ve azeri dili yaza bilsem hec lazim deyil piraqrami deyismek

turk yoxdu yazada bilimirem ama androide 6 tida qalim axrinci gunceleme 8 gelib bulara turk ve azeri dili yaza bilsem hec lazim deyil piraqrami deyismek
Eft dongle var ise dil cevirme yapabilirsiniz

ustalar benim icin bi cozum yokmu?

Bu Saytdaki Root Dosyasini Kocur
Telefona Yukle
Google Playden
Language Programini Yukle Butun DIler var icinde.
ustam telfonu root etdim 2 cur launge praqrami yukledim 1ri bu MoreLangs-6.2.0 1ride bu Locale More Language olmadi turk azeri diline cevirmir FRT dongle ile yoxlayiram indi gorek ne olacaqEkran Alıntısı.PNG

Telefona Yukle
Google Playden
olmadi restart verdi indide telfon acilmir samsungda qaldi gere firmware vuram acilsin ?

Telefona Yukle
Google Playden
usta bu telfon icin 6.01 diyilde u3 olan 8.0 indire bilirmiyim 8 android gunceleme gelmiste bu telfon 6 .1 de kalmis kore yazlimi ama 8 android olanini indiriyorum hata alirmiyim?

Geri
Üst Alt