d2bdcce0ce96fef7b8b695028a8d63ab.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel firmasının alt markası olan SEG 'in çıkarmış olduğu SEG S Tab 10.1" tabletin yazılımını paylaşacağım. Bu tabletin garantisi gene Vestel firması tarafından sağlanmaktadır.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

rar şifresini verir misiniz?

Şifre konuda yazıyor.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel firmasının alt markası olan SEG 'in çıkarmış olduğu SEG S Tab 10.1" tabletin yazılımını paylaşacağım. Bu tabletin garantisi gene Vestel firması tarafından sağlanmaktadır.

Yazılımı yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

ŞİFRE= casper2641

hocam indiremiyoruz

rar şifresini alabilirmiyim.teşekkürler

Benim usb yeri çalışmıyor hafıza kartı ile yükleme imkanı var mıdır?

İyi günler. Bahsettiğiniz img yükleme yazılımında uygulamayı açtıktan sonra tableti bağlayınca tableti görmüyor. Exe dosyasından kurulmadığı için driverların yüklenmediğini düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

İyi günler. Bahsettiğiniz img yükleme yazılımında uygulamayı açtıktan sonra tableti bağlayınca tableti görmüyor. Exe dosyasından kurulmadığı için driverların yüklenmediğini düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Aygıt yöneticisindeki durum nedir

Windows 10 ise Digital imzayı devre dışı bırakın öyle deneyin.

ŞİFRE= casper2641

merhaba cihazım acılırken açılış ekranında seg yazsında kalıyor room atamıyorum lütfen ayrdımcı olur musunuz

Paylaşım için teşekkürler.

hayır sorun çözülmedi bu cihazda sadece yeniden başlat vekapatma tusu var hard reset nasıl atılıyor
Bu cihazdan elime hiç gelmedi. Arkadaşlara da gelmedi. Bu cihaza Yazılım yükleme konusunda tamamen sizin tecrübenize kalmış.​

bende bir turlu yukleyemedim gormuyor program
acaba kendine ozel pro mu var

Geri
Üst Alt