Ufi Dongle Server Hatası

cek10

Üye
Kac gunlerdi Bu hatani cozemedim karsilasan oldumu ve ya cozen
Bilgisayardan kaldirdim yiniden kurdum
butun saatlerde denedeim olmadi bawqa oneri ve ya care bilen varmi ?

Ekli dosyalar

• Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    190.3 KB · Görüntüleme: 208
bazı pc lerde çalışmıyor formattan sonra bile benim pc de çalışmadı
başka pc de çalıştır

mendede eyni problemdi nece gundur server online di ama yazmlmir frimware

ucretlidi kreditde var ama yazlmir frimware serverde problem var nese

bu ufı server sorunu yasanlar varmı sureklı server saat verıyor

1.SORU YANIT VERİYORUM: Senkronizasyon hatası programı kaldırıp tekrar dene ve adımları okuyarak tek tek yap....
2.SORU YANIT VERİYORUM: EVET UFİ KULLANICI SAYISI NEKADAR ÇOK ARTARSA SERVER SORUNU VAR AUTH SORUNU...
MALESEF ARTIK ŞANS ESERİ DENK GELİRSE YAPARSIN YOKSA
YAPICAK BİRŞEY YOK

adamlar ufi dongle yi kapattlılar mı yoksa denildiği gibi rasgelirse yaparsın mı ? anlamadım gitti hiç kimseye denk gelipte cihaz yapan oldumu acaba son 1 haftadır ? serverler hep dolumu yoksa adamlar kapattımı öldümü box ?

adamlar ufi dongle yi kapattlılar mı yoksa denildiği gibi rasgelirse yaparsın mı ? anlamadım gitti hiç kimseye denk gelipte cihaz yapan oldumu acaba son 1 haftadır ? serverler hep dolumu yoksa adamlar kapattımı öldümü box ?

hiç deneyip de yükleye bilen oldumu hiç mesela xiaomi note 8 pro yazılım ? box ölümü yoksa server yoğunluğumu var bilen varsa söylerse millet boşuna box alıpta beklemesin para vermesinler

Ayni sorun bende de var pc dedir diye format attım arkadas Windows 10 pro kurduk z3x ufi sigma key abi programları bi aciyorum gözlerim kör olacak oyle bulanık ilk defa Windows 10 pro kullanıyorum basina boyl3 bisey gelen olrumu .
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Kardesim ben 15 gündür note 8 pro yazilim aticam diye küfürbaz oldum ne scatter dosyası seçer qdam gibi ne dosya yolu görür insan gibi illallah ettirdi inan sorun pc de diye format bile attim atmaz olaydım

Ufi dongle alanlardan daha memnun olan bir kişi göremedim sırf bu yüzden para boşuna gitmesin diye almıyorum .ufi donglenin alternatifi yokmu ki hâlâ kullanıcı sayısı artıyor

bilgi vermiyor kendi ufi formunda ben yazayım bari : evet yazılım yükletiyor ama çok zor sıra gelmesi felan ve tutturması bir kaçırdınmı artık 59 saniyeden 9 saate kadar atıyor çok hızlı olman gerek ama ondan önce elindeki cihazı iyi araştır global dedik india etiketi çıktı onu yüklerken baktıkki etiket sahte çin cihazı çıktı .
sonuç evet ufi çalışıyor ama çok yoğun sıra gelmesi de uzun olabiliyor ama çözersen oda basit. 1 cihazla 10 gün felan uğraştım olmadı iade gitti çin telefonuna global yüklenmiş gelmiş bizde araştırmadan dalmışız cihaza global yüklemeye çalıştık....

Geri
Üst Alt