Bilgi Sıfırlanınca IMEI Silinen Telefonlar

• Konbuyu başlatan ahmetuluozz
  • Başlangıç tarihi
A

ahmetuluozz

Merhaba arkadaşlar sıfırlanınca imei numarası silinen cep telefonlarını yazarmısınız benim bildiklerim bunlar devamını siz getirin

J7Pro siliniyor
J7Prime siliniyor
J2 silinmiyor
HuaweiP20 siliniyor

Merhaba arkadaşlar sıfırlanınca imei numarası silinen cep telefonlarını yazarmısınız benim bildiklerim bunlar devamını siz getirin

J7Pro siliniyor
J7Prime siliniyor
J2 silinmiyor
HuaweiP20 siliniyor

Bu konunun sonu gelmez :D
Huawei p20 lite demek istemissinizdir sanirim. Huaweilerde silinmez.
Imei silinmiyor sebeke gidiyor. Patch certificate bozuldugu icin tekrar patch yqpilmasi lazim dediginiz modellere. Ayrica android 9 da islem yapilan cihazlarin cogunda gitmiyor sebeke.

Imei silinmiyor sebeke gidiyor. Patch certificate bozuldugu icin tekrar patch yqpilmasi lazim dediginiz modellere. Ayrica android 9 da islem yapilan cihazlarin cogunda gitmiyor sebeke.
Ustam esnaf olduğumuz için yeni cihaz aldık mı sıfırlıyoruz işte sıfrlanınca imdi sıkıntı yapan cihazlarlar var bunları öğrenmek gerekiyor o na göre sıfırlama yapıcaz imdi gidince programcıya 20tl vermek gerek 20 TL sorun değil ama 4_5 cihaz alıyoz her birinden 20tl gitse ?

Ustam esnaf olduğumuz için yeni cihaz aldık mı sıfırlıyoruz işte sıfrlanınca imdi sıkıntı yapan cihazlarlar var bunları öğrenmek gerekiyor o na göre sıfırlama yapıcaz imdi gidince programcıya 20tl vermek gerek 20 TL sorun değil ama 4_5 cihaz alıyoz her birinden 20tl gitse ?
Silinen Değilde Silinmiyen Modelleri Yazmak Lazım :)

adnan hoca benim bildiğim samsung android 6.7. lerde patch certificate yani imei den sonra şebeke atılan tüm cihazlarda sıfırlama yapınca şebeke uçar

adnan hoca benim bildiğim samsung android 6.7. lerde patch certificate yani imei den sonra şebeke atılan tüm cihazlarda sıfırlama yapınca şebeke uçar
Kalıcı root yapılmış ise şebekeye birşey olmaz.​

Kalıcı root yapılmış ise şebekeye birşey olmaz.
ustam ben( android 6..7 )lerde kalıcı root görmedim eminönü piyasasında da görmedim yeni çıkdıysa bilmem ama kalıcı root dedikleri 2 defa sıfırlayınca oda gidiyor tabiki el elden üstündür aksarayda ustalar var mi not 8 yeni çıkdığında bile bootloader kapalıyken imei atabiliyorlardı?
halende atıyorlar yetkili hesapla alakalı değil çoğunda var ama atamıyor dosya ile alakalı diye duydum boot dosyası nasıl yapıyor bilmem ama olsa bende çok sevinirim

Geri
Üst Alt