Yardım SigmaKey Box ile Yapılan Huawei Cihazlarda Ekran Döndürme Hatasi

leonidasss

Üye
Merhaba arkadaşlar Sigma ile yaptığımız repair işlemlerinde ekran döndürme hatası oluşmakta cihazın pusula özellik değerleri hasar görmektedir. Cihaza factory reset yapılmasına rağmen düzelmemektedir. Bu konuda Sigma ekibi nasıl bir çözüm sunacak bilmiyorum. Hızlı çözüm farklı yöntem sunabilecek arkadaşlardan fikir beyanı talep ediyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Repair işleminden önce Down için yanlış yazılım atılan bir cihaz geldi ekran dönmüyor ve oem yoktu cihazda. Vendoru düzenledim yazılım attım cihaz düzeldi.

aynı sorunu bende yaşıyorum repairden sonra ekran dondurme çalışıyor fakat güncelleme geldiği zaman guncellenırse cihaz o sorun çıkıyor cihazı flash bellek hafıza kartı firmware ile eski sürüme düşürmeme rağmen sorun düzelmedi bugun biri ile görüştüm cihazın yazılımsal bir sorunu varsa %100 düzeltebileceğini söyledi fakat cihazın sökülüceğini söyledi sanırım boarda direk işlem yapacak fabrika çıkışı bir şekilde
bir gelişme olursa haberdar ederim

cihaz hakkında bölümünden bir ekran görüntüsü atarmısın bende bu hatayı aldığım cihazların ülke kodları (c461)

2d710c14723bb40d8704abdf726f398e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

c461 mi o kod baktın mı ?

repair işleminden sonra problem yok repair görmüş cihazı güncelledigin zaman bu sorun oluşuyor ben duzelir diye eski yazılımını yükledim cihaza duzelmedi ne yaptıysam. ama bu problem repairden mi yoksa bu c461 li cihazlarda kronik bir yazilimsal hata mı tam emin değilim sende repair görmemiş cihaz varsa güncelle ardından aynı
problem oluşuyor mu bir dene bende hic repair görmemiş cihaz yok şuan :/

Cihaz elimde mevcutta yok şuanda sabah diğer detayları konuya eklerim.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt