Yardım SigmaKey Box Kurulum Problemi

hamiz

Üye
Merhaba arkadaşlar. Değerli vaktinizi böyle bir sorun için almak istemezdim ama başlıkta da belirttiğim gibi 3 gündür üstesinden gelemediğim kurulum ve aktivasyon sorunum var. W3X sistemi üzerinden sigmakey kullanmak istedim ama program hiçbi türlü çalışmıyor. bildiğim bütün kard driverlarını denedim kendi driverları da dahil ama olmuyor kartı tanımıyor. Sizdeki durumlar nasıl sizde çalışıyor mu w3x sistemi?

Varsa uzaktan yardım edebilecek biri minnettar olurum.

W3x bende var. Program S-cardi taniyip aciliyor ancak islem yaparken "S-card exception "diye hata veriyor.
Programi aldiktan sonra 1 kez kullandim sonra hep bu hata.
W3x team zaten Dogru durust cevap vermiyor. Tek dedigi "bakim var" oluyor. Oyaliyor.
Alacaklara tavsiye etmeyecegim bir sistem.
Coktan programi sildim yerine chimera aldim.

ustam aldığınız hata resmini paylaşırmısınız ? şuan ben sigmaya sorunsuz giriş yapıyorum
Hata bu. Smart kartı görmüyor veya tanımıyor
Sigmakey1.jpg

Merhabalar, yeni bir konu acmak istemedım. W3X sürücü kurulumlarını yaptım. SigmaKey ile baglantı kurdugumda akıllı kart sürücüleri normal şekilde yükleniyor fakat programı başlattığımda "kod yürütülmesine devam edilemiyor" gibi bir hata alıyorum. Sorun nasıl çözülebilir? Gözden kaçırdığım bir şeyler var sanırım. Teşekkurler.

SigmaKey.png

Merhabalar, yeni bir konu acmak istemedım. W3X sürücü kurulumlarını yaptım. SigmaKey ile baglantı kurdugumda akıllı kart sürücüleri normal şekilde yükleniyor fakat programı başlattığımda "kod yürütülmesine devam edilemiyor" gibi bir hata alıyorum. Sorun nasıl çözülebilir? Gözden kaçırdığım bir şeyler var sanırım. Teşekkurler.

Ekli dosyayı görüntüle 5677
Hemen PC açıp yolluyorum usta dosyaları
buyrun bu dosyayı indirin .rar dan çıkartın ve 2008-2015 dosyalarındaki x86 yazanları yükleyin sonra sigmayı tekrar başlatın
not: sigmayı yönetici olarak çalıştırın daha sonra

Son düzenleme:
Hemen PC açıp yolluyorum usta dosyaları
buyrun bu dosyayı indirin .rar dan çıkartın ve 2008-2015 dosyalarındaki x86 yazanları yükleyin sonra sigmayı tekrar başlatın
not: sigmayı yönetici olarak çalıştırın daha sonra
Üstad çok teşekkür ederim. Yarın dediğin şekilde işlemleri yapıp sonuç bildirecegim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstad çok teşekkür ederim. Yarın dediğin şekilde işlemleri yapıp sonuç bildirecegim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ozmeniletisim71 üstad merhaba,
Yazdığın gibi yapmaya çalıştım. 2008 klasöründeki kurulum sorunsuz gerçekleşti fakat 2015 klasöründeki kurulumda resimdeki gibi hata alıyorum.Şu an ilk başta ki gibi SigmaKey çalıştırdığımda "kod yürütülmesine devam edilemiyor" hatası alıyorum.

Sigmakey Hata.png

Windows 10 64bit kurun ve googledan Alcor usb driver indirin. Bu sorun cozulucek ama w3x kullaniyorsaniz, islem yaparken S-card exception hatasi vericek. Sansinizi deneyin.
Ustam sigma nin 2.33.03 çıkmış onu indirin pcdekini tamamen silin yeni version kurun
Sigmanin 2.33.03 sürümünü de mürdüm aynı. Herhalde USB paylaşımı denilen virtual serial driverdan kaynaklanıyor. Onunda bir çözümü yok sanırım.

Son düzenleme:
fiziken elinizde olmayan smart kart yada box olası hatalar verir zamanında bende denedim ve olumsuz sonuç aldımm sağlıksız bir işletim ayrıca paylaşıma açılmış kartlar kopya statüsünde işlem görür z3x sigmada çok sorun çıkar fiziken elininizde bulunmasını tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt