Bilgi Silinen Dosyaları Kurtarma Programı (Windows)

sezer2892

Üye
İyi Günler Değerli Forum Üyeleri
Bugün Sizler Teknik Serviste Kullandığımız,İnternetde de bana kalırsa en işe yarıyan veri kurtarma programı tanıtıcam.
Bu Program Sayesinde Eczanelerden,fotografçılardan ve iş yerlerinden gelen tüm silinmiş diskin içindeki veri neredeyse tamamını kurtarıyoruz umarım işinize yarar.
Program Katılımsız dır
Direk Kurup FULL olarak kullanabilirsiniz.

formatlanmış demeyelim. formatlanmış olanlar eksik ya da yarısı geliyor. silinmişler gelir. tecrübe ile sabittir. en bilindik firmalar formatlanmış diskten istediklerimi alamadılar. onun çok da kesin dememek lazım. ben de aylarca pc çalıştırdım almak için ama nafile. çok önemli bir bilgi vereyim eğer bir diskiniz bozulduysa onu ellemeyin uzmanlar kurtarır. benim gibi çok bilip herşeyi denerseniz kurtaramazlar.

formatlanmış demeyelim. formatlanmış olanlar eksik ya da yarısı geliyor. silinmişler gelir. tecrübe ile sabittir. en bilindik firmalar formatlanmış diskten istediklerimi alamadılar. onun çok da kesin dememek lazım. ben de aylarca pc çalıştırdım almak için ama nafile. çok önemli bir bilgi vereyim eğer bir diskiniz bozulduysa onu ellemeyin uzmanlar kurtarır. benim gibi çok bilip herşeyi denerseniz kurtaramazlar.
Şimdi veri kurtarma da bir disk silindiğinde önemli olan şey içinde harhangi bir veri yazmamakdır ve doğru program ile işleme başlamakdır.
Dün gelen eczanenin hard diskinde tam 135 gb veri kurtardık ve çalışır şekilde idi
tabi bu demek olmuyor ki hepsini kurtardık
bazı dosyaların formatları bozulmuştu ve açılmıyordu
ama şahısa lazım olan resimler ve eczane dosylarını kurtardık.
Bu durumda kalan disklerin kesinlike hasar almaması gerekiyor ve dedigim içine bişey yazmadığınız sürece her zaman şansınız vardır.
tabiki veri kurtarma merkezleri gibi yerlerde ki yapılan işlem ile arasında fark vardır.
ama bu dedigim konu sadece son kullanıcının denemek isterse diye açıtıgım bir post.

Kesinlikle Katılıyorum :)

Geri
Üst Alt