zekaikilic

Üye
Merhabalar piyasada bulunan birçok telefonun işlemcisi Snapdragon Qualcom tabanlı bir işlemcidir . Bu Snapdragon Qualcom tabanlı telefonlarımızın imei boşa düşmesi , silinmesi durumunda telefonunuzun imei düzeltme şansını bize veren bir bir program paylaşmak istiyorum .

Programın Kullanımı
1) Winrar içinden çıkan programı yöneti olarak çalıştırınız .
2) Bilgisayarınıza telefonunuz driverlerini tanıtınız
3) Telefonunuzun Diag mode açınız
4) Cihazınız TEK HATLI İSE İMEİ1 ve İMEİ2 hanesine aynı imeinızı yazınız
5) Çift hatlı ise gerekli hanelere imeileri yazınız .

*** Programınızın çalışması için .NET 4.0 ve üzeri bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir .

Burda İndir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler paylaşım için..

Teşekkürler paylaşım için. Güzel bir program tavsiye ederim.

Hocam mi9 için işe yarıyor mu ?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah hocam VIP bölümünde var bitane box kullanmadan yapılan ama haliyle vip ve yıllık 300 tl fazla gibi sanki 3 aylık bir periyotla üye olabilsek keşke

Eyvallah hocam VIP bölümünde var bitane box kullanmadan yapılan ama haliyle vip ve yıllık 300 tl fazla gibi sanki 3 aylık bir periyotla üye olabilsek keşke
Senelik yaptık şimdilik. İlerleyen zamanlarda onu da düşünüyoruz.

Cihazınız unlock ise uzaktan bağlantı ile yaparız.​

Fiyat nedir peki hocam ? Açıkçası bir arkadaş var telefonu aldığım askere gitti bordo bedelli olarak :) gelmesini bekliyorum o yapacaktı. Klon mesajı geldi 20 günü var yetişmezse diye korkuyorum. Cihaz unlock açık. Robot yok bir tek

Fiyat nedir peki hocam ? Açıkçası bir arkadaş var telefonu aldığım askere gitti bordo bedelli olarak :) gelmesini bekliyorum o yapacaktı. Klon mesajı geldi 20 günü var yetişmezse diye korkuyorum. Cihaz unlock açık. Robot yok bir tek

Özelden yazıyorum.​

Merhabalar piyasada bulunan birçok telefonun işlemcisi Snapdragon Qualcom tabanlı bir işlemcidir . Bu Snapdragon Qualcom tabanlı telefonlarımızın imei boşa düşmesi , silinmesi durumunda telefonunuzun imei düzeltme şansını bize veren bir bir program paylaşmak istiyorum .

Programın Kullanımı
1) Winrar içinden çıkan programı yöneti olarak çalıştırınız .
2) Bilgisayarınıza telefonunuz driverlerini tanıtınız
3) Telefonunuzun Diag mode açınız
4) Cihazınız TEK HATLI İSE İMEİ1 ve İMEİ2 hanesine aynı imeinızı yazınız
5) Çift hatlı ise gerekli hanelere imeileri yazınız .

*** Programınızın çalışması için .NET 4.0 ve üzeri bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir .

casper e1c diag potr nasıl acılıyor ustam

Geri
Üst Alt