Tavsiye Sohbet Bölümü

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu konu altından sohbet edebilir site ile ilgili düşüncelerinizi paylaşım yapabilirsiniz.

Konu dışı sohbetlerimizi burada yapıp stres atabiliriz. :)

Sizden ricamız herkesin bir birine karşı saygılı olmasıdır. Küfür hakaret v.b davranışlar anında siteden uzaklaştırma sebebidir.

Ayrıca bu alandan nasıl konu açabilirsiniz veya siteyi daha iyi nasıl kullanabilirsiniz gibi soruları sorabilirsiniz. Ben ve diğer arkadaşlarım günlük olarak bu konuyu canlandıracak. :)

Şimdilik iyi forumlar.

GSM Turkey | Forum Kuralları

GSM Turkey | Nasıl Kullanılır

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu konu altından sohbet edebilir site ile ilgili düşüncelerinizi paylaşım yapabilirsiniz.

Konu dışı sohbetlerimizi burada yapıp stres atabiliriz. :)

Sizden ricamız herkesin bir birine karşı saygılı olmasıdır. Küfür hakaret v.b davranışlar anında siteden uzaklaştırma sebebidir.

Ayrıca bu alandan nasıl konu açabilirsiniz veya siteyi daha iyi nasıl kullanabilirsiniz gibi soruları sorabilirsiniz. Ben ve diğer arkadaşlarım günlük olarak bu konuyu canlandıracak. :)

Şimdilik iyi forumlar.

Herkese Günaydın Hayırlı Günler :)

S.a öncelikle siteye üye olduğum günden bu yana bana çok katkısı olmuştur yanlız bende siteye katkıda bulunmak istiyorum katkılardan dolayı. moderator üstadlardan öğrenmek istediğim şu mesela sitede olmayan bir yazılımı yadan combination dosyasını yada olmayan faydali herhangi birşeyi paylaşmak istiyorum fakat kendimde olan bir dosyayı nasıl siteye yükleme yapıcam yazılımı tıkladıklarında google drive yada yandex yada hızlı ındırme linki gibi bu konularda pek bilgim yok bunu bana açıklayabilecek bir arkdas varsa veya anlatımlı video bende konu açıp eklemek istiyorum. bunun dışında vip üyelik ücretini biraz daha düşürmeniz bazı arkadaşlar için normaldir ama ben gelişmekte olan biriyim :) herkese saygılar hayırlı günler.

S.a öncelikle siteye üye olduğum günden bu yana bana çok katkısı olmuştur yanlız bende siteye katkıda bulunmak istiyorum katkılardan dolayı. moderator üstadlardan öğrenmek istediğim şu mesela sitede olmayan bir yazılımı yadan combination dosyasını yada olmayan faydali herhangi birşeyi paylaşmak istiyorum fakat kendimde olan bir dosyayı nasıl siteye yükleme yapıcam yazılımı tıkladıklarında google drive yada yandex yada hızlı ındırme linki gibi bu konularda pek bilgim yok bunu bana açıklayabilecek bir arkdas varsa veya anlatımlı video bende konu açıp eklemek istiyorum. bunun dışında vip üyelik ücretini biraz daha düşürmeniz bazı arkadaşlar için normaldir ama ben gelişmekte olan biriyim :) herkese saygılar hayırlı günler.
Teşekkürler güzel düşünceleriniz için. Sitemizde önce arama yapın ardından eğer sitemizde o dosya konu vesaire yoksa veya sizdeki bilgi dosya farklı ise yeni bir konu açın.

İlk sayfada sitemizi nasıl kullanırsınız diye link ekledim. Hepsi videolu anlatımlardır. Bakarsanız zaten hemen çözersiniz.

Siteye Dosya ekleme şekli aynı sizin dediğiniz gibi elinizde bulunan bir dosyayı google driver, yandex veya benzeri bir siteye hesap açıp upload etmeniz lazım. Upload ettiğiniz dosyanın linkini alıp konu içine koyarsanız sitemize katkı sunmuş olursunuz. :)

Gene takıldığınız yerlerde bizler elimizden geleni yaparız.​

Saolun ustalar bende bu aralar çok koşturdum klima falan sıcak soğuk derken burun tıkanıklığı boğaz ağrısı dün en sonunda gittim sağlık ocağına ilaç aldım bugün biraz daha iyiyim inşallah yarın gecer

Geri
Üst Alt