Sony Xperia C4 E5303 6.0 Root İsteği

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

sony c4 e5303 6.0 root yapamadım nasıl rot yapacam yada sürüm düşürebilirmiyiz bilgisi olan ustalar

Sony Unlock Bootloader Önce cihazınızın bootloader kilidini kaldırmanız lazım. Sonra root ve diğer işlemlere geçersiniz.

serdar abi bootloader kaldırdım abi cihaz mtk işlemcili repair yapacam sigma ile ama rot istiyor root atamadım bikaç yere baktım hep 5.1 sürümüne rot yapmışlar bendeki 6.0 sürüm düşürebilirmiyim yada başka türlü nasıl root yapabilirim

serdar abi bootloader kaldırdım abi cihaz mtk işlemcili repair yapacam sigma ile ama rot istiyor root atamadım bikaç yere baktım hep 5.1 sürümüne rot yapmışlar bendeki 6.0 sürüm düşürebilirmiyim yada başka türlü nasıl root yapabilirim
Baya bir araştırdım açıkçası şimdiden söyleyim işin zor. :)

Kaynak ve dosyalar burada Konu içinde hepsi var. Dikkatlice uygulaman lazım. Ayrıca üstündeki yazılıma kadar konuda verilmiş. Yazılımlar ve flash tool dosyaları da konuda mevcut. Gerisi senin yeteğine kalmış.

27.1.A.1.93 and 5.0 setoolle bu versiyona düşürüp rahatça kingoroot benzeri bir şeyle rootlayabilirsiniz. repairide sigmakeyle yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt