Sony Xperia Companion RunTİME Error Hatası

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese iyi geceler arkadaşlar uzun zamandır kullanmıyordum bu sony yazılım aracını bugun kullanmak istedim sürekli bu hatayı alıyorum pc format yeni attım herşey pc de kurulu aynı işlem için aynı özellikte olan arkadaşın pc de işimi halletim hiç sorun yapmadı bende sürekli resimdeki hatayı veriyor şimdiden herkese teşekkürler iyi çalışmalar
windows 10 pro
intel i5
ram 8gb

sistem türü 64 bit

Adsız.png

merhaba iyi akşamlar
teamwiever ıd şifre alabilir miyim uygunsa

sorun çözülmedi aynı sorunu yaşyan varsa konu altından çözümünü biliyorsa yardımcı olsun

Aynisi 4 gün önce başıma gelmişti. Format attım tekrar şuan sorun yok

EDİT: sorun çözüldü 6 gündür uğraşlarım sonucu çok şükür bugun olumlu sonuç aldım azmin zaferi :)
Yapılan İşlemler: sistem geri yükleme yaptım sonuç başarısız,
windows 10 format attım 64 bit sonuç başarısız
windows 8 format atım 64 bit sonuç başarısız
en son olarak
Microsoft Safety Scanner indirip detaylı virüs taraması yaptım ilginç olan ekran kartı drıverini windows 10 günceleme ile kendisi kurdu ama bu program virus ve trojen buldu ve ayrıca uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000005 hatası alıyordum odin programında o bile çözüldü :) şuan sistem stabil şekilde sorunsuz çalışıyor herkese yardımları için teşekkürler sorunu çözdük şimdide sony yazılım onarım gelmez :)

EDİT: sorun çözüldü 6 gündür uğraşlarım sonucu çok şükür bugun olumlu sonuç aldım azmin zaferi :)
en son olarak
Microsoft Safety Scanner indirip detaylı virüs taraması yaptım ilginç olan ekran kartı drıverini windows 10 günceleme ile kendisi kurdu ama bu program virus ve trojen buldu ve ayrıca uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000005 hatası alıyordum odin programında o bile çözüldü :) şuan sistem stabil şekilde sorunsuz çalışıyor herkese yardımları için teşekkürler sorunu çözdük şimdide sony yazılım onarım gelmez :)
Bende de aynı hata mevcut bugün bende deneyim.​

Uzun süredir yaşadığım bir sorundu.Win 7 kurulu laptopta işleri hallediyordum.Dediğin yöntemle bütün uyarılar kalktı.Bendede odin,qfil ve bir çok toolda bu hatayı alıyordum.

en son olarak
Sırf şu 0xc000005 hatası için kaç sefer format atmıştım helall

Bunlar hep antivirüs yazılımı kullanmadığınızdan oluyor. Kaspersky Free Kurun Rahat edin.

ustam bazı kullandığımız telefon yazılımlarında onları virus olarak gördüğü için siliyor ama bu Microsoft Safety Scanner sadece tarama yapıyor ve sorunu hemen çözdü şimdi hem program açıyor hemde 0xc000005 ortadan kalktı o yüzden pc de bir virus programı kullanmıyorum olaki tekrar hata alırsam programı bir kere çalıştıyorum tekrar düzeliyor :)

Geri
Üst Alt