Yardım Sony Xperia E5 Hard Reset Sorunu

sirxan

Üye
Selam alekum, elimde Sony Xperia E5 modeli var ekran kilidi unudulmus telfona bi turlu format atamadim ben telfonun tam modeli ne bilinmiyo PC usb la baladiginda Sony Xperia E5 ayqit adi bu yaziyo ekran kilidin kaldirmak ve ya hard reset atmak icin ne yapmaliyim fasboot da usb suruculerini yukleyemedim ben bildiyim kadariyla mtk islemcili bi telfon ilk kez boyle bi cihazla tanisiyorum ben bilgisi olan varsa yardimci olsun, cok tesekur

burdan sorununu çözebilirsin zor olan birşey yok

burdan sorununu çözebilirsin zor olan birşey yok
XperiaCompanion.exe yi kuramiyorum hata veriyo
(Setdefaultdlldirectories yordam giris noktasi, KERNEL32.DLL dinamik baglanti kitapliginda bulunamadi ) bu hatayi veriyo

Sony cihazlarda hard reset olayı malesef yok. sony companion programını indirip kurman gerekli daha sonra ses kısma tuşuna basılı kabloyu takip yazılım kurtarma seçeneğini seçmelisin. Kendisi indirip yüklenecektir. Aynı zaman da frp olayı da bu şekilde çözülür.

Sony cihazlarda hard reset olayı malesef yok. sony companion programını indirip kurman gerekli daha sonra ses kısma tuşuna basılı kabloyu takip yazılım kurtarma seçeneğini seçmelisin. Kendisi indirip yüklenecektir. Aynı zaman da frp olayı da bu şekilde çözülür.
sony companion kendisi modele gore mi frmwaremi iniriyo? kisa surede yapilacakmi ya internetin hizinami?

sony companion yukledim yazilim onarimi sectim telfonu usb kablosuyla pc baladim simdide sony companion Cihaziniz kilitlendi logosu cikiyor yazlimi onarmiyor gilitlendi yazisi bi turlu izin vermiyor yazilim onarim icin

Cihazın şarjı %50 üstünde olsun. Cihaz komple kapatın ardından 20 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.​

Hocam istersen uzak bağlantı ile yardim edeyim. Sen cihazı kapat ve ses kısma ile bağla

Cihazın şarjı %50 üstünde olsun. Cihaz komple kapatın ardından 20 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.
ustam Xperia Companion indirdim yazilim onarim islemini baslatiyorum ve bbaslatiliyor yaziyo oylece kaliyo internet hizindan ola bilirmi? telfonun ses kisma tusuna basip pc baliyorum usb drverler yuklemis modeli goruyo ama baslatiyo boyle ekranda kaliyo
Ekran Alıntısı.PNG

Cihazın şarjı %50 üstünde olsun. Cihaz komple kapatın ardından 20 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.
ustam bu onarim islemi internetin hizinami balli bi ismi? yazilim onarimi f3311 icin frmware indirme yapiyormu?

Geri
Üst Alt