Yardım Sony Xperia L1 G3311 Yazılım Yükleme

skynlexx

Üye
TWRP root yükleme sonucunda her açılışta TWRP açılıyor. Flash moda aldığımda 10 saniye sonra restart atıyor. Yazılım yemiyor. Nasıl çözebilirim? Sadece twrp açılıyor.

@rever.bleu, hocam custom romu yükledim. busefer twrp girmiyor. Sürekli resetliyor kendini :/

hocam custom romu yükledim en sonunda fakat wifi vs vs. hiçbiri çalışmıyor. imeide gitmiş :D

hocam bu da bir başarıdır bundan sonra kendinizi geliştire geliştire bir çözüm bulursunuz yine bir sorun olursa yazın tabiki :)

Flash tool ile stock romu flashlıyorum. daha bitmeden cihaz flash moddan çıkıyor otomatik.

Flash tool ile stock romu flashlıyorum. daha bitmeden cihaz flash moddan çıkıyor otomatik.

aklıma gelen tahmini şeyleri söylüyorum . batarya sorunu olabilir , soket sorunu olabilir ,tuşlarda bir sorun olabilir , pc usb girişinde sorun olabilir ,
yazılım uyumsuzlugu olabilir , bootoader kilidi varsa engel oluyor olabilir , öneri olarak başka bir usb port deneyebilrsin , saglam uyumlu bir yazlıolm deneyebilirsin, soketi gözden geçirebilirsin , flash tool degiştir, flash tool ekranında wipe data gibi secenekler var onları da ekle ve tuşa basılı tut bırakma öyle dene şimdilik bu kadar :)

Geri
Üst Alt