Sony Xperia XA F3111 Android 7.0 IMEI Repair

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese kolay gelsin arkadaşlar elimde sony xa f3111 telefon bulunmaktadır acaba imei repair işlemi oluyor mu bu telefona
mediatek MT6755
elim w3x box var

herkese kolay gelsin arkadaşlar elimde sony xa f3111 telefon bulunmaktadadır acaba imei repair işlemi oluyor mu bu telefona
mediatek MT6755
elim w3x box var
SigmaKey Box desteğimiz yok demiş.

Sony cihazlarının bir çoğuna zaten imei repair desteği yok.

tamam ustam teşekkürler uğraşmaya deymez
Ustam uğraş derim de şimdi root için felan unlock yapmak lazım. Sonra root sonra imei repair ile uğraşmak lazım. İyice bozulma ihtimali de olabilir. Araştıralım iyice o şekilde müdahale edelim.

UMT ile denedinizmi?

Ustam uğraş derim de şimdi root için felan unlock yapmak lazım. Sonra root sonra imei repair ile uğraşmak lazım. İyice bozulma ihtimali de olabilir. Araştıralım iyice o şekilde müdahale edelim.
o zaman ustam ben root ve unlock yapmaya çalışıyım tekrar dönüş yaparım :)

ustam burda sony yok yada başka birşey mi seçecem

Ekli dosyalar

• sony.png
    sony.png
    13 KB · Görüntüleme: 287
Sony cihazların kayitsiz olanlarıyla daha hic karşılaşmadım şimdi farkettim :D

sony lere ya sigmakey yada octoplusla repair yapılıyor başka yapan box yok diye biliyorum. onlardada her model yok.

root , bootloader kilidi filan hepsini yaptım fakat usb com açamadım qualllcoom işlemcili olsa kolay da mtk olunca vcom açılmıyor bilen varsa yardımcı olabilirmi vcom nasıl açarız

root , bootloader kilidi filan hepsini yaptım fakat usb com açamadım qualllcoom işlemcili olsa kolay da mtk olunca vcom açılmıyor bilen varsa yardımcı olabilirmi vcom nasıl açarız
Ne işlem yapacaksınız?​

Geri
Üst Alt