Çözüldü Spreadtrum Driver Ünlem İşareti Sorunu

tunctelekom1025

Yasaklı
merhaba arkadaşlar herkese hayırlı işler gelsin diliyorum windows x64 masa üstü bilgisayarıma spreadtrum driver kurdum laptopumdada var orda repair yapabiliyorum ama normal fatura kontör için kulandıgım bilgisayardada denemek istedim bir türlü olmuyor herşeyi tam yükledim ama aygıt yöneticisinde yinede ünlem işareti olarak gösteriyor acaba bu bilgisayar bir formatmı istiyor başka bir programla yada driver lemi çakışıyor anlamadım başına bu tarz sorun gelen varsa lütfen yazdın

buyrun videoyu

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam öyle dene bende windows 10 64 bit var ben bu sorunu imzazorlama devredışı bırakıp daha sonra driver sürücüsünü sağ tıkladım yükle dedim daha sonra aygıt yönetisinden manul olarak driver dosyasını scicmst ve SciU2S.sys manul olarak seçtim

Aygıt yöneticisinde önce sürücüyü kaldır ardından sürücüyü yenile kendiliğinden sürücü yükleyecek ünlem gider gitmez işleme başla.

İçerisinde 32 ve 64 bit driver mevcut.
Sorunsuz kurulum yapılıyor.

Ekli dosyalar

• SCIUSB2SERIAL.rar
    3 MB · Görüntüleme: 207
bügün aynı sorun bir arkadaşın pc de vardı uzak bağlantıyla yaptık sürücü imza zorlama devredışı -sürücü unistaller yaptıktan sonra tekrar kurulum yapınca düzeldi

Geri
Üst Alt