Bilgi Türk.Net Yapa Kandırmacası

ebircan35

Üye
Merhaba Arkadaşlar,,

Öncelikle bu yazım hepinizi bilgilendirme amaçlıdır. Bir internet sağlayıcı tarafında değilim. Vatandaşın yararına olan her iyiliği desteklerim.

Turk.Net Vae devresinden 35mbps hız alan ve yapa devresinden en az 35mbps hız alan arkadaşlar için sorun yok.

Buyrun efendim:

yapa denen sistem tam bir kandirmaca. 100 metrelik kablonun ucunda da yapa var 1800 metre kablonun ucunda da yapa var. dikkatli olun. yapa yerine vae daha temiz ve stabildir. 1800 metre civarinda yapa müşterileri 4mbps hiz zor alirlar. tebrikler kendi alt yapimizdasiniz laflarina hiç inanmayin.

ilgili caps

Capture.JPG

Turk telekomdan kablo metrajinizi alin veya ölçtürün. Yapa çok eski bir teknoloji.artik hiz ve performans Turk telekom saha dolaplarindadir. Bu kabinler direk fiber omurgaya bağlidir. Santralden hizmet alımı cümlesi çok kurnazca ve dikkat edilmesi gereken konudur. Vae tercih edin. Vae saha dolaplarindan dağitirlir. ve ucunda fiper switche bağlidir. Özellikle tekrar ediyorum istanbul bahçelievler yenibosna santralinde yapa zimbirtisi var. ve alinan hiz ortalama 8mbps. (santralden uzak konutlar) herkes dikkat etsin. Aktif altyapimizdasiniz cümlelerini duyarsaniz ve türk telekom santrali yakinlarinizdaysa kurtarirsiniz ama unutmayin binlerce abonede santralin uzağinda . ve santralden 1800lük bir kablo çikar. kaç bininci metresindeyseniz alağiniz hiz o kadar berbat olur. Vae vermezlerse türk net e gitmeyin.Araştirmadan müşteri olmayin. günlerce süründürür turknet adami. ve arizalara bakan teknisyenler turk telekomun saha elemanlaridir. keyifleri isterse iş yaparlar. İşi son dakikaya kadar sallayabilirler.Vatandaş uyanik olsun. aksi taktirde çok başiniz ağrir.

Not: Sadece sizin çıkarınızı düşünerek yazdım.

Geri
Üst Alt