TCL 10 Plus T782H FRP Reset

tanerrx

Üye
Google Service devredışı bırakın, geri gelin ve çevrimdışı kurun.

Son düzenleme:
Cihaz frp ekranında kalmış, klavye ile yapılan işlem fixlenmiş.Nette baktım ama TP noktası bulamadım. Konu hakkın da fikri olan var mı ? Teşekkürler şimdiden.
Merhabalar hocam, Qualcomm Sm-6125 işlemciye sahip bir cihaz. Edl işlemci için test point işlemine bakmamız gerekiyor. Notlarımıza aldık, aynı model cihazdan gelir ise ayrıntılı olarak paylaşım yaparız.

Teşekkürler hocam, ileride konuya ekleme yaparsınız ben cihazı zor bela olsada kendi uğraşlarım ile çözdüm yolladım bir şekilde :)

Teşekkürler hocam, ileride konuya ekleme yaparsınız ben cihazı zor bela olsada kendi uğraşlarım ile çözdüm yolladım bir şekilde :)
Tabiki hocam işleme dair paylaşım yapar konu açarız. :)

NOT: ses tuşlarına basılı tutun biraz uzun tutun. bi ekran gelecek. edl için ses açma basın diyecek. basın edl moda geçecek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güncel olarak TCL 10 plus frp ile ilgili bir yöntem mevcut mu acaba. teşekkürler

selamun aleyküm ustalar. bu cihazın yazılımına ihtiyacım var cihaz bootlop da .bootloader kilitli olduğu için hiçbir işlem yapamıyorum.yardımcı olurmusunuz .yazılımı mevcut mu elinizde acaba.model TCL-T782H.içinde güncel yazılım olduğu için mobil upgrade programı işe yaramıyor

TCL-T782H_tr bu cihazın yazılımına ihtiyacım var cihaz bootlop da .bootloader kilitli olduğu için hiçbir işlem yapamıyorum.yardımcı olurmusunuz .yazılımı mevcut mu elinizde acaba.model TCL-T782H_tr içinde güncel yazılım olduğu için mobil upgrade programı işe yaramıyor (benimde elimde böyle bi cihaz var yazılım konusunda yardımcı olacak biri varmı şimdiden teşekkürler)

Geri
Üst Alt