Tek Hatlı Samsung Galaxy S7 Edge Çift Hata Çevirme

smhzhl

Üye
selamun alleykum elimde g935f s7 edge var bunu çift hata çevirmek istiyorum youtubueden bir cok kişi bunu yapmış nasıl yapıldığı hakkında bana yardımcı olabilecek varmı acaba

çift hat nasıl yapacaksınız tek hat onlar

evet zaten bir çok kişi çevirmiş googleye s7 edge single sim to dual sim yazarsanız cogu kişi yapabiliyor. ama ben box olmadan yapabilirmiyim diye düşünüyorum
Bazı telefonlarda 2. sim desteği var sim yuvası kapalı eğer öyle bir şeyse box olmadan olmaz

dostum s7 edge serilerinin hepsinde çift sim yuvası açık. bilgin varmı nasıl yapıldığına dair ?
Peki *#06# yapınca kaç ımeı numarası görünüyor
eğer 1 tane ise 2 sim yuvasına da box aracığıyla ımeı repair yapıp deneyebilirsin

Peki *#06# yapınca kaç ımeı numarası görünüyor
eğer 1 tane ise 2 sim yuvasına da box aracığıyla ımeı repair yapıp deneyebilirsin
attıgım videoyu izlersen 06 kare yıldız ypaınca tek imei cıkıyor adam cert dosyasını notepad ile degistirip 2li sime çeviriyor

attıgım videoyu izlersen 06 kare yıldız ypaınca tek imei cıkıyor adam cert dosyasını notepad ile degistirip 2li sime çeviriyor
O zaman videoda ki yöntemi deneyin ama cert yedeği alıp yazmanız için elinizde box olması lazım

Hersey guzelde hocam cihazin versiyonu da onemli ve W3x stabil degil.
U3-U4-U5 surumlerinde Z3x ile Ucretli islem yaparsiniz yani 300 tl lik kredi de almak zorundasiniz.
U Surumunu ayarlardan yazilim bilgisinden anabant surumunden ogrenebilirsiniz Ornegin ;
G935FXXU4 Yada G935FXXS4 gibi..
Z3x ucretsiz olarak sadece U2 surumunde repair ve cert yapar.

Hersey guzelde hocam cihazin versiyonu da onemli ve W3x stabil degil.
U3-U4-U5 surumlerinde Z3x ile Ucretli islem yaparsiniz yani 300 tl lik kredi de almak zorundasiniz.
U Surumunu ayarlardan yazilim bilgisinden anabant surumunden ogrenebilirsiniz Ornegin ;
G935FXXU4 Yada G935FXXS4 gibi..
Z3x ucretsiz olarak sadece U2 surumunde repair ve cert yapar.
u sürümü degil hocam bendeki öyle görünüyor ücretsiz yapılabilirmi yani ? resim paylaştım bu durumda yapılabilirmi

24895b6a-5312-4bea-b1cf-fa6db09fc6e3.jpg

Merhaba arkadaşlar Samsung galaxy s7 G930F/DS telefonum var. Daha önce bir tane imei kayıtlıydı diğeri imei boştu(imei:000000000000) sonra telefoncuya götürdüm boş imei kayıt ettirmek için.Telefoncu kayıt işlemi yaparken sadece bir tane imei olarak kaydetmiş.Diğer imei kaybolmuş.Yani telefonun çift hat özelliği kayboldu.Tekrar telefonu çift hat özelliğini aktif etmek için ne yapmak lazım.

Merhaba arkadaşlar Samsung galaxy s7 G930F/DS telefonum var. Daha önce bir tane imei kayıtlıydı diğeri imei boştu(imei:000000000000) sonra telefoncuya götürdüm boş imei kayıt ettirmek için.Telefoncu kayıt işlemi yaparken sadece bir tane imei olarak kaydetmiş.Diğer imei kaybolmuş.Yani telefonun çift hat özelliği kayboldu.Tekrar telefonu çift hat özelliğini aktif etmek için ne yapmak lazım.

Profesyonel samsung toolardan birisi ile Set sim count yapılır.

Geri
Üst Alt