Tavsiye Teknik Servis Açma

Merhabalar, öncelikle sizleri rahatsız ettiğim için özür dilerim. Malumunuz tüm dünya ve ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Ben küçük bir ilce de yaşıyorum ve cep telefonu&bigisayar teknik servisi açmayı düşünüyorum. Yasadigin yerde bu konuda işletme yok ve talep var ancak aklıma takılan bazı konular var ve bu konularda sizlerinde tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum?

1 - Sizce bu durumda dukkan acilir mi?
2 - Yedek parça konusunda ilerleyen dönemde sıkıntı yaşanır mı?

Bu konularda düşünce ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhabalar, öncelikle sizleri rahatsız ettiğim için özür dilerim. Malumunuz tüm dünya ve ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Ben küçük bir ilce de yaşıyorum ve cep telefonu&bigisayar teknik servisi açmayı düşünüyorum. Yasadigin yerde bu konuda işletme yok ve talep var ancak aklıma takılan bazı konular var ve bu konularda sizlerinde tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum?

1 - Sizce bu durumda dukkan acilir mi?
2 - Yedek parça konusunda ilerleyen dönemde sıkıntı yaşanır mı?

Bu konularda düşünce ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Öncelikle aramızda olduğunuz için teşekkür ederiz.Bu dönemde dükkan açmanın finansal açıdan sıkıntıları yaşadığınız konuma bağlıdır.Onun haricinde yaşadığınız yerde yedek parça temin edebileceğiniz biryer yoksa (internetten alacaksanız geç gelir,müşteri çok bekler),sizin için büyük sıkıntılar olur.Ancak yazılım konusunda alabileceğiniz bütün yardımlar forumumuzda mevcuttur.

vergisi muhasebesi vs ekonomik olarak sıkıntı yaşamasan aç ama şu zamanda zor topla evde yap bir süre benim tafsiyem

Geri
Üst Alt