Tavsiye Telefon Önerisi 2021

Merhaba arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı yeni telefon almak istiyorum hangi marka ve model önerirsiniz hafıza kartı desteği olsun ve video izleme sosyal medya kullanıyorum oyun pek oynamam 2..3 bin arası üst segment olsun üst fiyatta olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

O fiyat segmentinde yurt içi kayıtlı cihaz alacaksanız, Redmi Note 10 almanızı öneririm 128 GB.

Yurt dışı cihaz alıp repair işlemi yapacaksanız, bütçeyi bir tık daha artırıp Mi 10T almanızı öneririm.

O fiyat segmentinde yurt içi kayıtlı cihaz alacaksanız, Redmi Note 10 almanızı öneririm 128 GB.

Yurt dışı cihaz alıp repair işlemi yapacaksanız, bütçeyi bir tık daha artırıp Mi 10T almanızı öneririm.
Yurt dışı da Mi10t imei atılıyor mu ve format atınca gitmiyor mu root falan oluyormu bilgi verirseniz sevinirim

Yurt dışı da Mi10t imei atılıyor mu ve format atınca gitmiyor mu root falan oluyormu bilgi verirseniz sevinirim

Cihazın öncelikle bootloader kilidini açmanız lazım. 1 Hafta bekleme süresi var. Ardından işlem kolaylıkla yapılır. Cihaz güncelleme alır, sıfırlamada da sıkıntı yaşamazsınız. İşlem için root izni gereklidir ancak işlemler tamamlandıktan sonra isteğinize göre root izinleri cihaz üzerinden kaldırılabilir. İşlemler profesyonel müdahale gerektiriyor. Telefonunu olur da satın alırsanız, forum yetkililerimiz ile iletişime geçip işlem için randevu alabilirsiniz. Cüzi bir ücret karşılığında yardımcı olacaklardır.

Not 10 pro en düşük 4 bin spot 2900 arada kaldım resmen

Geri
Üst Alt