Telefoncu için Yazılım ve Box Önerisi

aliuyanik

Üye
Kıymetli arkadaşlar merhaba eski hesabıma ulaşamasamda bu foruma uzun yıllardır üyeyim.
Özellikle yazılımcı arkadaşlardan bir konuda destek rica edeceğim. Tamir anlamında kendimi belirli bir düzeyde geliştirdim ve dahada ilerlemek istemiyorum.
Hedefim yazılıma yönelmek en çok gelen cihazlar bildiğiniz üzere Xiaomi ve Samsung modelleri benim hedefim bu cihazlarda onarım yapmak ve brick vs işlemlerden cihazı kurtarmak bunun için bana başlangıç aşamasında önerebileceğiniz cihaz ve support sistemi nedir ? Gerçekten işler durgun ne kadar çok kendime bir şeyler katsam o kadar iyi diye düşünmekteyim. Mtk ve qualcomm için.
Teşekkürler şimdiden değerli dostlar.

Öncelikle merhabalar. Forumumuzda kendi oluşturmuş olduğum detaylı box rehberi mevcuttur.

Ek olarak elinizde başlangıç olarak Chimera, EFT Dongle ve UMT olmasını tavsiye ederim. Bunlar başlangıç için yeterlidir ancak yazılım söz konusu olduğunda her an her tool değerli olabiliyor, eksiklikleri de hissedilebiliyor. Özellikle Huawei için listeye Sigma eklemenizi ve Samsung için ise Chimera yanında bir Z3x bulundurmanızı tavsiye ederim.

peki arkadaşlar şuan elimde birtane nomi tablet var c09600 mtk işlemcili naptıysam frp kalkmadı launcher yükledim ama hesaplarda google hesabı görünmemesine hesap ekle deyince tekrar ilk kurulum ekranına atıyor. Bu nomiyi nasıl çözebilirim ?

peki arkadaşlar şuan elimde birtane nomi tablet var c09600 mtk işlemcili naptıysam frp kalkmadı launcher yükledim ama hesaplarda google hesabı görünmemesine hesap ekle deyince tekrar ilk kurulum ekranına atıyor. Bu nomiyi nasıl çözebilirim ?

EFT Dongle yada Nck Dongle ile çözebilirsiniz.

uzaktan destek olabilecekseniz eğer olur ben bu cihazı aldım kendime , ayrıca bu donglelerin içindeki yazılımlarda var mıdır

Geri
Üst Alt