Telefonu Satmadan Önce Hangi İşlemi Yapmalıyım?

mydurmaz

Üye
advanced wipe mi yoksa format data mi? format data tam olarak ne yapiyor bilmiyorum.

Format data yeterli.İçerdeki verileri siliyor.
guncellemeye tikladiktan sonra (zaten guncelleme yoktur da) isletim sisteminiz yetkisiz bir yolla degistirilmis uyarisi veriyor. format datayla alakali birsey midir bu? stock rom atsam duzelir mi

Son düzenleme:
guncellemeye tikladiktan sonra (zaten guncelleme yoktur da) isletim sisteminiz yetkisiz bir yolla degistirilmis uyarisi veriyor. format datayla alakali birsey midir bu? stock rom atsam duzelir mi

Cihaz samsung mu ?

Cihaz rootlanmış olduğundan o hatayı verir.
Android İndirme için SecurityLogAgent Disable APK (apkpure.com)
Bu apkyi çalıştırın root yetkilerini verin.Apk yetki verebilmek için hangi Kütüphanede rootlanmışsa onun programını kurup izin verirsiniz.Magisk ise magisk manager apk örneğin.

hocam telefon rootlu görünmüyor. ben zaten birkaç senedir rootsuz kullanıyordum ve o sürede güncelleştirmeye tıklayınca bu hatayı vermiyordu. ben buna stock rom yüklemeyi düşünüyorum. ama n910cq romu için indirilebilecek düzgün bi site yok. nasıl bulabilirim?

sanirim oyle bi durum yok. arada custom rom falan yuklemistim. bir de bu sitelerdeki romlar resmi romlarla tipatip ayni mi olur? degistirilmis falan olur mu? bir de frija diye bi program var o nasildir

Bunlar oynanmamış romlar Frijada oynanmamış fabrika romu indirir.

Bunlar oynanmamış romlar Frijada oynanmamış fabrika romu indirir.

kusura bakmayin hocam sizi cok mesgul ediyorum. son bir soru soracagim. acaba yolladiginiz linkteki romlarda pdasi benimkiyle ayni olani mi indirmeliyim?

kusura bakmayin hocam sizi cok mesgul ediyorum. son bir soru soracagim. acaba yolladiginiz linkteki romlarda pdasi benimkiyle ayni olani mi indirmeliyim?

Farketmez üstündekinin aynısını yükleyebilirsiniz ya da farklı indirebilirsiniz.

Geri
Üst Alt