Telefonum Ele Geçirildi

• Konbuyu başlatan conquer0r
  • Başlangıç tarihi
ilgi ve alaknızı bekliyorum @silivriserdar bey :)
şuan telefonuma rahatça erişebildiğim için hangi yazılım yükleme şeklini önerirsiniz
daha önce sizin yardımınızda telefonuma uygun olan yazılımı halab sitesinden indirmiştim

şimdi şöyle hocam
mailimi geri aldığım için cihaza aslında girebilirim
fakat dediğim gibi içerisinde casus yazılım yüklü olduğu için mailimi şifresi ile birlikte girdiğim anda tekrar karşı taraf mailimi çalacak
Geçmiş olsun.
sen hattı takma kardeşim.
önce yeni yazılımı yükle, sonra recovery mode ile format at.
daha sonra kurulum yap.
format bu tip apkları sıfırlayıp silmiyor. Daha önce popup virüslerle uğraşmıştım. Format çaresiz kalmıştı.
Muhtemelen WORMS tarzı bir solucan bu, formatın ulaşamadığı bir yere yerleşir. Yeni yazılım sorunu kökten çözer.

Merhabalar öncelikle
...
İnanılmaz sinirliyim inanılmaz üzgünüm dün nikahım olmuştu oradaki tüm fotolarımda gitti.

yeni yazılım yükleyip format attıktan sonra, android hafıza geri getirme programları var (crackli ya da ücretli) PC ye indirip cihazı bağlayıp içindeki fotolara ulaşabilirsin. Hatta bu programların APK android olanları da var.
Bu konuda FONELAB programı çok iyidir. Ya da yaşadığın yerde işini bilen bir teknik servisten de yardım alabilirsin.

Merhabalar öncelikle
Gece geç saatlerde telfonuma erişim yapılmış.
Google hesabım çalınmış bir çok hesabım birbirine bağlı olanlarda hem ads reklamları için farklı kartlardan ödemeler yapılmış.
Hem ******** reklamları hemde yandexreklamları için ödeme yapılmış.
Zor bela tüm maillerimi kurtardım Allaha bin şükür.
Cihaza uzaktan erişim ile içerisindeki tüm bilgiler sıfırlanmış. Cihazı kayıp yada çalıntı modu ile uzaktan tüm verileri sıfırlanmış resetlenmiş.
Mailimle hiçbir şekilde giriş yapamıyorum yapsam bile tekrar değiştiriyorlar.
Telefonun arka planına kodlar yerleştirilmiş.
Girdiğim anda tüm bilgilerim değiştiriliyor.
sabah saat 5 den beri bunlarla uğraşıyorum.
İnanılmaz sinirliyim inanılmaz üzgünüm dün nikahım olmuştu oradaki tüm fotolarımda gitti.
Çok çok büyük ihtimalle farklı kanallardan yüklediğim apklar sonucunda oldu.
Ben bu dertten nasıl kurtulurum. Telefonu açıp mail ile girsem anında yeniden patlatacaklar tüm hesabımı resmen şeytan üçgenindeyim inanılmaz şeyler yapmışlar
yardımlarınıza ihtiyacım var

iphone kullan kafan rahat etsin :)

Geçmiş olsun.
sen hattı takma kardeşim.
önce yeni yazılımı yükle, sonra recovery mode ile format at.
daha sonra kurulum yap.
format bu tip apkları sıfırlayıp silmiyor. Daha önce popup virüslerle uğraşmıştım. Format çaresiz kalmıştı.
Muhtemelen WORMS tarzı bir solucan bu, formatın ulaşamadığı bir yere yerleşir. Yeni yazılım sorunu kökten çözer.
öncelikle ilginiz için çok teşekkürler.
Hiç hat takmadım şuan. Fakat tüm hard reset olaylarını yaptım telefonu sıfırladım fabrika ayarlarına dönderdim.
Muhtemelen dediğiniz gibi arka plana yapışık çünki nasıl olurda adam telefonuma girip hattımı farklı numaraya yönlendirir.
Aklım almıyor.
yeni yazılım yükleyip format attıktan sonra, android hafıza geri getirme programları var (crackli ya da ücretli) PC ye indirip cihazı bağlayıp içindeki fotolara ulaşabilirsin. Hatta bu programların APK android olanları da var.
Bu konuda FONELAB programı çok iyidir. Ya da yaşadığın yerde işini bilen bir teknik servisten de yardım alabilirsin.
Fonelab da kullancam fakat ilk olarak amacım telefonuma hattımı sorunsuz takıp kullanmak.
Bayram arefesi başka telefonumda yok.
Format atıldı fakat yeni yazılım yüklemem lazım şuan telefonu sorunsuz açıyorum fakat yazılımda yüklemek istiyorum
hangi program yardımı ile yapıcam
iphone kullan kafan rahat etsin :)
iphone 5s i satıp bunu almıştım şuan okadar pişmanım anlatmam
en yakın zamanda 6s 6s plus alıcam

Geri
Üst Alt