Yardım [Teverepe Kurma Sorunu ]

Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Ya yardim edin bir turlu olmadi. Simdi bir yerden rikavry indirdim. Telefonuma rikavry kurmak istiyom.

Abd sürücülerini de kurdum nerde hata yapıyom
Fasbotan yukleme yaptim

Kod:
fasbot bot rikavri recovery [recoveradi]rikavri.img.img

fastboot flash recovery yaz ardından recoveryi cmd ekranına sürükle bırak enter.

hocam isme bakmadım ironiydi sanırım :D

Ya yardim edin bir turlu olmadi. Simdi bir yerden rikavry indirdim. Telefonuma rikavry kurmak istiyom.

Fasbotan yukleme yaptim

Kod:
kod mod bi işe yaramaz rica etmen lazım yüklenmesi için

Fasbotan yukleme yaptim

Kod:
kardeş önce adb komutuyla bootloader modunda başlatmak gerekli onu yaptın mı?

adb reboot bootloader

komutu ile bootloader moduna almak gerek.

Barış bunlar en azından sanal alamde, engeller geçersin. Biz ne yapalım? Gerçek hayatta biz bu gibi şahıslar ile bire bir ilgilenmek zorunda kalıyoruz. Yazılım atıyoruz, 1 gün sonra geliyor. Sen yazılım attıktan sonra ekran kırıldı diyeni duydum ben. Düşün yani, neler neler var.

Cıvdir mak derken ?

Elimizden geldiğince anlayıp yardımcı olmaya çalışıyoruz. Neyi yapıp yapmadığınızı, aldığınız hatayı bilsek, bilgimiz dahilinde yardımcı oluruz. Ama üslubunuz rahatsız edici türden.

Elimizden geldiğince anlayıp yardımcı olmaya çalışıyoruz. Neyi yapıp yapmadığınızı, aldığınız hatayı bilsek, bilgimiz dahilinde yardımcı oluruz. Ama üslubunuz rahatsız edici türden.

@silivriserdar Bana bir eğlence medet nolur? İroni oldugunu anlamayanlar var. Beni ne sananlar var. Ah ah üstadım. Sen biliyorsun.

İroni? Kardeşim TWRP kuramadım demişsin, ben de yardımcı olmaya çalışıyorum. Bunun nesi garip? Tamam nasıl biliyorsan öyle yap. Kötü bir niyetim varmış gibi hala alaycı üsluba devam ediyorsun.

İroni? Kardeşim TWRP kuramadım demişsin, ben de yardımcı olmaya çalışıyorum. Bunun nesi garip? Tamam nasıl biliyorsan öyle yap. Kötü bir niyetim varmış gibi hala alaycı üsluba devam ediyorsun.
Konunun acildigi yere bakarsaniz anlayis gostereceginizi umuyorum. Iyi forumlar :)

Yardimci olmak istemenize minnettarim. Toplumumuzda bu TWRP gibi terimlerin yanlis kullanilmasi hakkinda dikkat cekmek istedim. Fark ettiyseniz konu disinda bir yerde konu aciyorum. Saniyorum ki insanlara yardim etme arzunuzdan bunu gormediniz ya da yanlis yere konu actigimi dusundunuz. Tesekkur ederim simdiden. Umarim niyetimin kotu olmadigini anlamissinizdir.
İyi forumlar :)

Barış android Geliştiricidir. Sitemizde bir çok twrp ve Custom rom da imzası vardır. Konu eğlence amaçlı açılmıştır. İyi forumlar.

Geri
Üst Alt