Tavsiye TR Tools Pro Hakkında

Jan1343

Üye
Trtools pro kullanan ustalarım görüşlerinizi paylaşa bilirmisiniz.almayı düşünüyorum cihaz destek açısından model yelpazesi genişmi kullanışı arayüzü üründesteği güncelleme desteği vs genel anlamda samsung cihazları rootlama amacıyla almayı düşünüyorum bu olmaz bu daha iyi veya iyidir alabilirsin tarzında fikirlernizi paylaşırsanız sevinirim. veya desteklediği modellerin bir listesi varsa size zahmet
saygılarımla iyi çalışmalar

Tr Tools server üzerinden patch edilmiş rootlarla çalışıyor.Kendi rootunuzu kendiniz yapmanız daha mantıklı ve cihaz bakımından daha temiz olur.Gsmturkey root tool kullanımı kolay ve gelişmiş bir arayüze sahiptir.
BURADAN detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tr Tools server üzerinden patch edilmiş rootlarla çalışıyor.Kendi rootunuzu kendiniz yapmanız daha mantıklı ve cihaz bakımından daha temiz olur.Gsmturkey root tool kullanımı kolay ve gelişmiş bir arayüze sahiptir.
BURADAN detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Kısmen O Özelliğinden Ötürü Almayı Düşünmüştüm Patch Yapmak İle Uğraşmamak İçin Kararsız Kaldım Gsm Turkey Root Tool Bi Deneme Şansım Olursa Galiba Gsm Turkey Tool Alıcam Teşekkürler

Kısmen O Özelliğinden Ötürü Almayı Düşünmüştüm Patch Yapmak İle Uğraşmamak İçin Kararsız Kaldım Gsm Turkey Root Tool Bi Deneme Şansım Olursa Galiba Gsm Turkey Tool Alıcam Teşekkürler
Ustam vip grubundan yazın sabah size key vereyim

iyi günler ustalarım bende tr tools almak istiyorum deneme şansımız varmıdır

TR Tools Pro satışımız vardır. İsteyene yardımcı oluruz. Takıldığınız noktalarda forum üzerinde de yardımcı oluruz. WhatsApp üzerinden yazın.

0552 637 54 78

Bugün Tr Toolsun yeni sürümüyle Redmi Note 8,Note 9 Pro ve Redmi K20 (Locked_Eng sonrası) repair yaptım.Uğraştırmadan kısa zamanda cihazı repair yapıyor sadece usb hata ayıklama açıp pc ye bağlıyorsun gerisini kendi hallediyor.Locked K20 de Eng rom sonrası fastboottan efs silmeyi şimdilik manuel yapıyorsun ve sonra gerisini yine program yapıyor.Bu konudaki eksikliğin ve bazen diag mod görmeme gibi ufak sorunlarında ilerki güncellemede halledileceği söylendi..Genel olarak Repair işlemlerini "benim hızıma göre" oldukça kısaltıyor diyebilirim.Kesinlikle tavsiye olunur..

Bugün Tr Toolsun yeni sürümüyle Redmi Note 8,Note 9 Pro ve Redmi K20 (Locked_Eng sonrası) repair yaptım.Uğraştırmadan kısa zamanda cihazı repair yapıyor sadece usb hata ayıklama açıp pc ye bağlıyorsun gerisini kendi hallediyor.Locked K20 de Eng rom sonrası fastboottan efs silmeyi şimdilik manuel yapıyorsun ve sonra gerisini yine program yapıyor.Bu konudaki eksikliğin ve bazen diag mod görmeme gibi ufak sorunlarında ilerki güncellemede halledileceği söylendi..Genel olarak Repair işlemlerini "benim hızıma göre" oldukça kısaltıyor diyebilirim.Kesinlikle tavsiye olunur..
Ustam peki bunun pro ve normal surumu ayni mi fiyat ve ozellik olarak?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Note9 pro eng cikdi mi?

hocam clean and lock yapılmış note 8 mtk cihazında iş görür mü cihaz bootloop şuan

Tr tools ile , samsung note 8 imei repair yapılabiliyor mu ? telefonun imeileri 000000000 oldu..

Geri
Üst Alt