silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Türkcell T 60 cihazına ait edl ile yüklenen stock rom paylaşacağım.

Yazılımı cihazı edl moda alarak yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

Frp.img Ve Userdata.img de Hata Alanlar İki Dosyayı Silip Yükleme Yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba programin linkini gonderebilirmisiniz
Uni Android Tool profesyonel ücretli satılan bir araçtır. Ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. c***k sürümlerini indirip deneme yapabilirsiniz. Ama c***k sürümleri kısıtlıdır. İnternette c***k bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Türkcell T 60 cihazına ait Qfil ile yüklenen stock rom paylaşacağım.

Yazılımı cihazı edl moda alarak yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

indirdim ama dosya eksik o şekilde yazıncada cihaz çöktü acaba qfil ile yazılabilecek yazılım paylasabilirmisiniz

Fire hose dosyası eksik qfil ile yazarken en uste browse dosyası yok dediginiz boxda bende yok qfil ile yazılabilecek yazılım lazim
Anladım, bu dosya UMT Dongle ve benzeri araçlar ile yüklemek lazım. Konu başlığını düzeltme yapayım.​

Anladım, bu dosya UMT Dongle ve benzeri araçlar ile yüklemek lazım. Konu başlığını düzeltme yapayım.​
Hmm bende o baxlar yok bu yazılımdan dolayıda cihaz çöktü qfil yazılımını bulursanız benimle iletişime geçseniz sevinirim cihazı yazılım bulana kadar bekleticegim yapcak bise yok

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hmm bende o baxlar yok bu yazılımdan dolayıda cihaz çöktü qfil yazılımını bulursanız benimle iletişime geçseniz sevinirim cihazı yazılım bulana kadar bekleticegim yapcak bise yok

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Qfil yazılımı yapılır da cihazdan elime gelmesi lazım. Gelirsen yapıp paylaşım yaparım.​

hocam box bende var, nasıl atacağız?

Geri
Üst Alt