silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Türkcell T 70 cihazına ait EDL modda yüklenen yazılımı paylaşacağım.

EDL mod nedir?

Snapdragon Qualcom işlemcili cihazlarda bazen ses kısma, ses açma veya ikisine birden basarak usb kablo ile pc'ye bağlayınca cihazınızın aygıt yöneticisinde Qualcom 9008 olarak gözükmesidir. Snapdragon Qualcom işlemcili cihazlar brick olunca da bu moda girer. Ayrıca snapdragon Qualcom işlemcili cihazlarda ana kart üzerinden cımbız yardımı ile de test point noktasını bularak ta bu edl moda cihazı alabiliriz.

Bu yazılım UAT Uni Android Tool aracı ile yükleme yapılmaktadır. Diğer araçlar ile deneme yapmadık. Demediğimiz araç UAT Uni Android Tool' dur. Siz isterseniz başka araçlar ile deneme yapabilirsiniz.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Yazılımı yükleyip test eden arkadaşımız.

@Romman

ŞİFRE: GsmTurkey.Net

MEGA

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel paylaşım olmuş lakin bilgilendirme için söylüyorum bu yazılım için qfil yada flash tool benzerleri iş görmez loader zte olmadığı için flash toollar ile atamazsınız.Yükleme için uat,umt,infinity,eft,nck qcom exe leri ile işlem uygulayabilirsiniz.

Güzel paylaşım olmuş lakin bilgilendirme için söylüyorum bu yazılım için qfil yada flash tool benzerleri iş görmez loader zte olmadığı için flash toollar ile atamazsınız.Yükleme için uat,umt,infinity,eft,nck qcom exe leri ile işlem uygulayabilirsiniz.
Teşekkürler.

bilader neyle yüklicem tool indiremedim

Yazmisim ya kardesim.

Teşekkürler lütfen :)

öncelikle emeğine sağlık ama link ölü acil lazım gönderebilir misin linki

Sağol abi teşekkürler eline sağlık.

tr tools ilede başarılı teşekkürler yalnız edl mode arkayı söküp anakart üzerinden cımbızla aldım

Geri
Üst Alt