silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Türkcell T 70 cihazına ait stock rom paylaşacağım. Yazılımı SD kart ile yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

Son düzenleme:
Hafıza kartı bozulmuş başka nasıl yükleyebilirim acaba varmı bi başka yolu

footer is wrong signature verification failed hatası alıyorum neden ya da çözümü ne olabilir?

Hafıza kartı bozulmuş başka nasıl yükleyebilirim acaba varmı bi başka yolu
install from sideload seçin usb kablo ile pc ye bağlayın bilgisayardan adb konsol ekranını açın ve romu adb klasörünün içine atın
adb sideload update.zip yazın ve bekleyin yükleme işi bitince cihazı yeniden başlatın

1 adet T70 var müşteriden satın aldıgım için, hard reset sonrası cihaz kurumu yaptım ancak daha sonra kendi kendine resetlemeye baaşladı.
format attıktan sonra olduğu için bu yazılımı başarılı yükledim ancak sorun devam ediyor bilgisi olan varmı acaba ?

1 adet T70 var müşteriden satın aldıgım için, hard reset sonrası cihaz kurumu yaptım ancak daha sonra kendi kendine resetlemeye baaşladı.
format attıktan sonra olduğu için bu yazılımı başarılı yükledim ancak sorun devam ediyor bilgisi olan varmı acaba ?
Batarya deneyin

Sorun çözüldü mü?​

Geri
Üst Alt