bu cihazlari islem yapmasdan once yazlim yedek almak gerek
ve yazlim atdin zaman preloader dosya yazmak gereki yokdi

cevap veremiyceniz konuları acıkca söyleyin bilelim
Sen bilmediğin işe girişmeseydin bunlar başına gelmezdi. Bizim elimizde profesyonel araçlar var. Önce yedek alırız sonra yazılım yükleriz. Ayrıca cihaza Preloader yüklemenize gerek yoktu.

Biz her soruya her konuya cevap veririz. Ne sorundan nede sorudan korkacak halimiz yok. Bizler arkadaşlarım ve ben bu işi yapıyoruz. Günde bu gibi durumlar ile bir çok kez karşılaşıyoruz.

Yazılımın ne olduğu ve modeli herşeyi ortadadır. Siz yanlış modele yanlış yazılım yüklemiş iseniz biz ne yapabiliriz.

Son düzenleme:
bu modellerin 2 çeşidi var birisinde hoparlör önde diğerinde arkada ona göre yedek almadan iş yapmayın birileri paylaşmasa niye paylaşmıyorsun paylaşsa niye paylaşıyorsun denmez yedeksiz de iş yapılmaz . sonuçta düzelme ihtimali var diğer mopdelin yedeğini bulursunuz onu yüklersiniz düzelir.

teşekkürler usta.

Ekli dosyalar

• 2 çeşidi var hoparlör önde veya arkada olanları var.JPG
    2 çeşidi var hoparlör önde veya arkada olanları var.JPG
    55.1 KB · Görüntüleme: 55
Usta yazılımı atıım ekran siyah oluyor işlemcisi mt6735v acill

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Turkcell T Tablet cihazına ait Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 ile çekilmiş yazılımı paylaşacağım.

Bu yazılımı SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

images

Created by Infinity-Box (c) Chinese Miracle II (c) 2016

Device Brand : TURKCELL

Device Model : Turkcell_T_Tablet

Device CPU : MT6735

Device IntName : Turkcell_T_Tablet

Device Version : 5.1

Device Compile : 14.05.2016 10:16:58

Device Project : ALPS.L1.MP3.V1_ELINK8735M.3TB.L_P30

Device ExtInfo : Turkcell_T_Tablet

Bir Suriyeli bilgisayarci arkadash getirdi adamcagiz ROM bulamadim diye. Birtane bulmush ona da 30 EURO istemishler . Siteye emegi gecen bedava hayrina paylashan insanlardan Allah razi olsun / Spasibo agam

jd9367_inx_ips_dsi_vdo bu sürüme ait rom varmı bayram önü kızımın tableti bozuldu..

burdaki romu kurayım dedim (preloader haric) Sp flash chip type not match hatası verdi

ne yapabilirim ?

jd9367_inx_ips_dsi_vdo bu sürüme ait rom varmı bayram önü kızımın tableti bozuldu..

burdaki romu kurayım dedim (preloader haric) Sp flash chip type not match hatası verdi

ne yapabilirim ?
Sitede benim paylaştığım vardı onu deneyin. Ama Preloader seçmeden yükleme yapın.

CHIP TYPE NOT MATCH!! target efuse value: 0xa4010000

bu hatayı verdi bu romda

Geri
Üst Alt