TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
kurmadan önce sistem bölümlerinin hepsini qfil üzerinden yedekleyeyim nasıl yaparım?
Alınacak data yedeğiniz var ise onları alın.
Sonra cihazı fastboot moda alın.
ilk önce direkt dediğim kod ile yüklemeyi deneyin
olmazsa unlock yapın. fastboot oem unlock-go

Alınacak data yedeğiniz var ise onları alın.
Sonra cihazı fastboot moda alın.
ilk önce direkt dediğim kod ile yüklemeyi deneyin
olmazsa unlock yapın. fastboot oem unlock-go
abi konuyla alakali degil ama sana buradan ulasabilicegimi düşündüm benim tel galaxy prime2 ben galaxy prime root u yukledigim icin tel açılmıyor odin den stock rom yukliyicem ama telefonu sıfırladigim icin oem kapali o yuzden odin teli görmüyor ne yapmaliyim

abi konuyla alakali degil ama sana buradan ulasabilicegimi düşündüm benim tel galaxy prime2 ben galaxy prime root u yukledigim icin tel açılmıyor odin den stock rom yukliyicem ama telefonu sıfırladigim icin oem kapali o yuzden odin teli görmüyor ne yapmaliyim
Sorununuzla ilgili konu açın yardımcı olacağım.
Görsel yazılım bilgileri vs ekleyin

hocam bunu denersem cihaz hardbrick olur mu? çünkü bu cihazı daha önce snap616 işlemciyle uyumlu olmayan bişyler yükleyince hardbrick olmuştu 3 defa serviste kartın anasını mı ne bişeyini değiştirmişler öyle düzeldi garantisi de bitti bozulursa tamir ettiremem.

hocam bunu denersem cihaz hardbrick olur mu? çünkü bu cihazı daha önce snap616 işlemciyle uyumlu olmayan bişyler yükleyince hardbrick olmuştu 3 defa serviste kartın anasını mı ne bişeyini değiştirmişler öyle düzeldi garantisi de bitti bozulursa tamir ettiremem.
Fastboottan verdigim komut ile yukleme yaparsaniz geçici olarak yanı tek seferlik yukluyor. Cihaz reboot edildiğinde tekrar orjinal recovery gelir. Brick olmaz yani

Geri
Üst Alt