TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
GM 8 için 5 Nisan twrp dosyası bekliyorum sizden Stockholm rom olması lazım ama istiyorsanız yinede verebilirim android 9.0

Teamwiever ile baglanip magisk konusunda yardimci olma sansiniz varmi halledemedm .s

Merhaba Arkadaşlar, bu konuda isteklerinizi değerlendirmek istedim.
Faydalı olması açısından çalışmalar yapacağız.

Öncelikle, TWRP Recovery nedir? Root nedir? bu kavramları biliyor olmalısınız.

[Gizli içerik]

Öncelikle cihazın işlemcisi , stock recovery dosyası (yok ise boot dosyası) , android sürümü, varsa epey.com gibi cihazın tam bilgilerinin bulunduğu bir site.

Bu proje ilk defa tarafımızca gerçekleştirilmiş olup yorumlarda görüldüğü üzere birçok cihaza TWRP yaptık.
GSMTurkey Ar-Ge ekibi ile ilklere imza atmaya devam edeceğiz.
GM 8 kullanıyorum android 8.1 güncelleme geldi android 9 oldu şimdi root nasıl atarım

[Gizli içerik]

Öncelikle cihazın işlemcisi , stock recovery dosyası (yok ise boot dosyası) , android sürümü, varsa epey.com gibi cihazın tam bilgilerinin bulunduğu bir site.

Bu proje ilk defa tarafımızca gerçekleştirilmiş olup yorumlarda görüldüğü üzere birçok cihaza TWRP yaptık.
Selam usta J730FM android 9 root lazım yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

Samsung a520f 8.0.0 twrp root alabilirmiyim ustam sitede bulunan twrp yükledim fakat cihaz recovery menü den açılıyor Screenshot_20190719-134407_DeviceKeystring.jpg

[Gizli içerik]

faydali bilgi

Nasıl yüklediğinizi anlatır mısınız? Belki adımlarınızda eksiklikler veya yanlışlıklar olabilir.
Ustam odin üzerinden yükledim z3x box yukledim hic bir değişiklik olmadı cihaz yüklüyor fakat twrp çıkmıyor recovery münü açılıyor anlamadım gitti artik

Geri
Üst Alt