TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85

Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye
Merhabalar, Android'in hâlâ gelişmekte olduğu ve geliştirici sayısının da artması ile birlikte twrp recovery derleme ve portlama işlemleri bir hayli yapılıyor.
Ancak pek tercih edilmeyen veya yeni çıkan cihazların twrp recovery'isi pek bulunmamakta.
Bizler GSMTurkey ekibi olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz.

Cihazınıza ait bir TWRP Recovery istiyorsanız şunlar yapmanız gerekiyor.

Gizli İçerik
Gizli İçerik
Kod:
Cihazın marka model bilgisi.
Özelliklerinin detaylı listesinin olduğu bir web sitesinden link
Cihazınızın Recovery dosyası, yoksa boot image dosyası yeterli.
Eğer bu konuda bilginiz var ve ısrarcı iseniz, ayrıca işlemciniz yaygın bir işlemci ise twrp tree kaynağı açıp derleme yöntemiyle hazırlayabiliriz. Belki de OFFICIAL destek alabilir

Ne dersiniz ?

17.11.2022 itibari ile konu günceldir.

Son düzenleme:
Güzel bir konu olmuş. Elinize sağlık.

Katkılarından dolayı teşekkürler @Baris.Mizrakli

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Model Numarası: SM-J727U
Özellikleri:
Product: samsung

Device Chipset: samsungexynos7870
Device Model: SM-J727U
Device Serial: R28K228N17Y
Android Version: 7.0
Android SDK: 24

Architecture: armeabi-v7a

Recovery Dosyası

Sonuç nedir? SM-J727U için?

Barış cihaz sorunlu değil. Bu cihaz Amerika cihazı ve samsung Amerika için yaptığı cihazların hepsinde bootloader kilidi kullanıyor. Bende sm-n910a cihazı ile haftalarca uğraştım ama bir sonuç alamadım. Samsung firmasında böyle bir kaç model var.

Kilidi kiralim
Barış cihaz sorunlu değil. Bu cihaz Amerika cihazı ve samsung Amerika için yaptığı cihazların hepsinde bootloader kilidi kullanıyor. Bende sm-n910a cihazı ile haftalarca uğraştım ama bir sonuç alamadım. Samsung firmasında böyle bir kaç model var.

Adminler forumda bir sıkıntı mı var?
yoksa yanlis bir hareketim mi oldu hesabim ve mesajlar silinmis.

Adminler forumda bir sıkıntı mı var?
yoksa yanlis bir hareketim mi oldu hesabim ve mesajlar silinmis.
Mesajları ve hesabınız silinmedi. Fakat forum sistemimizi barındıran hosting firmasının hard diskleri arızalandı. Bu yüzden siteyi yedekten kurmak zorunda kaldık. En son yedek ise 01.09.2018 tarihine ait. O yüzden 02.09.2018 tarihinde açılan konular ve üyelikler elimizde olmayan nedenlerden dolayı kayboldu.
Bizi anlayacağınıza inanıyoruz.

Tesekkur edrim bir hatam varsa affola.
anliyorum biraz sıkıntılıydı kasmalr falan yapiyordu. Size ve diger forum uyelerine yardim ve yardimci olmaktan minnet duyarim

Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmayı isteriz aynı şekilde sizin de ihtiyaç sahibi diğer insanlara yardım ettiğinizi görmek bizi mutlu eder.

Geri
Üst Alt