TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
Merhabalar, Android'in hâlâ gelişmekte olduğu ve geliştirici sayısının da artması ile birlikte twrp recovery derleme ve portlama işlemleri bir hayli yapılıyor.
Ancak pek tercih edilmeyen veya yeni çıkan cihazların twrp recovery'isi pek bulunmamakta.
Bizler GSMTurkey ekibi olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz.

Cihazınıza ait bir TWRP Recovery istiyorsanız şunlar yapmanız gerekiyor.

[Gizli içerik]

Eğer bu konuda bilginiz var ve ısrarcı iseniz, ayrıca işlemciniz yaygın bir işlemci ise twrp tree kaynağı açıp derleme yöntemiyle hazırlayabiliriz. Belki de OFFICIAL destek alabilir

Ne dersiniz ?
peki bu yeni sürümde geçerli mi?

Merhabalar, Android'in hâlâ gelişmekte olduğu ve geliştirici sayısının da artması ile birlikte twrp recovery derleme ve portlama işlemleri bir hayli yapılıyor.
Ancak pek tercih edilmeyen veya yeni çıkan cihazların twrp recovery'isi pek bulunmamakta.

[Gizli içerik]

Eğer bu konuda bilginiz var ve ısrarcı iseniz, ayrıca işlemciniz yaygın bir işlemci ise twrp tree kaynağı açıp derleme yöntemiyle hazırlayabiliriz. Belki de OFFICIAL destek alabilir

Ne dersiniz ?
Burada Özellikleri Mevcut
A405FNXXU2ASF2

Twrp İsteği Cevap Bekliyorum

Umarım yanlış yere sormuyorumdur
Bir stock romu küçük değişiklikler yaparak çok fazla ekleme çıkarma yapmaya gerek yok sadece twrp ile yüklemek için nasıl bir yol izlemeliyim

Umarım yanlış yere sormuyorumdur
Bir stock romu küçük değişiklikler yaparak çok fazla ekleme çıkarma yapmaya gerek yok sadece twrp ile yüklemek için nasıl bir yol izlemeliyim
Konu nedir tam anlamadım?​

Konu nedir tam anlamadım?

İstediğim bir romu düzenleyip twrp ile yüklemek istiyorum çok fazla ekleme çıkarma yapmadan orjinale yakın bir rom ancak bunu twrp ile yükleyecek duruma getirmek istiyorum
Böylelikle istediğim romu yükleyebilirim diye düşünüyorum
Kısacası stock rom nasıl custom rom yapılır
Cevap için şimdiden teşekkürler

İstediğim bir romu düzenleyip twrp ile yüklemek istiyorum çok fazla ekleme çıkarma yapmadan orjinale yakın bir rom ancak bunu twrp ile yükleyecek duruma getirmek istiyorum
Böylelikle istediğim romu yükleyebilirim diye düşünüyorum
Kısacası stock rom nasıl custom rom yapılır
Cevap için şimdiden teşekkürler
Bu işlemler için deneyiminiz var mı?​

[Gizli içerik]

Ne dersiniz ?
Güzel paylaşım teşekkürler

Geri
Üst Alt