Bilgi UFİ Box Nedir ve Ne İşe Yarar?

silivriserdar

Genel Moderator
UFi Kutusu Özellikleri

UFi Box, EMMC kullanıcı verilerini okuyabilen, ayrıca Samsung'un EMMC, Çin telefonu SK Hynix, Toshiba, Kingston, mikron ve diğer cihazlardaki yazılımın onarımını, yeniden boyutlandırmasını, biçimlendirmesini, silinmesini, yazılmasını ve güncellemesini sağlayan güçlü bir EMMC Servis Aracıdır. marka.

UFi Kutusu, aşağıdaki özelliklere sahip telefonları onarmak için kullanılan bir araçtır:

EMMC'yi onar
EMMC'yi yeniden boyutlandır
EMMC'yi formatla
Tüm verileri yaz, tamamen sil
Önyükleme oku1
Boot2 oku
EXT CSD okuyun
Kullanıcı Verilerini Oku
Firmware güncellemesi
Test noktası

UFi Box'ın avantajları nelerdir?

Kendi yazılımı var, tek başına
Kullanıcı tarafından kolayca anlaşılabilen ekran veya yeni başlayanlar ilk teknik avansı mümkün olduğunca kolay bir şekilde yapılmış veya konfigürasyon uygulamasına sahip olmadan TEK TIKLAYIN.
Yazılım Ufi kutusuna dahil olan IC EMMC çeşitli desteklenen veritabanı
Ic EMMC Destek Samsung ve çin telefonu SK Hynix, Toshiba, Kingston, mikron ve diğer markalar
8 bit tam hız arayüzü kullandığı için diğer kutulara göre daha hızlıdır
Doğrudan uygulayıcılar tarafından destek, kullanım ve kurulum desteği

Donanım özellikleri:

USB 2.0 Yüksek Hızlı (480 Mbps)
Yerleşik LDO Voltaj Çıkışı ve harici güç kaynağı ile modern tasarım
Java akıllı kart ve çevrimiçi sistem ile güvenli
20 (13 kullanışlı) çok amaçlı IO pini ve 1 Tam Hızlı USB-HOST ile çok protokollü hazır
Entegre yazılım yönetimi aşırı akım koruması

Yazılım özellikleri:

Piyasadaki en düşük maliyetli evrensel yazılım platformu
Bağımsız ve kullanıcı dostu bir yazılımla çalışın
Çevrimiçi (sunucu tabanlı) güvenlik ile entegre güçlü ve güvenli bir yazılım platformu
Olabilecek en güncel onarım çözümünü desteklemek için planlanmıştır.

uygunluk

Desteklenen İşletim Sistemleri nelerdir?

UFI yazılımı Windows 7 64bit ortamında geliştirildi, ancak Windows XP'yi başlatan diğer tüm Windows sürümleriyle çalışabilir.

Ancak, yazılımı Windows 7 veya üstü ile kullanmanızı öneririz.

Aşağıdaki işletim sistemlerinde çalışacak yazılım ve sürücüleri test ettik:

Windows XP Service Pack 3 (32bit)
Windows 7 Ana Sayfası (32bit)
Windows 7 Ultimate (32bit)
Windows 7 Ultimate (64bit)
Windows 8 Profesional (64bit)
Windows 8.1 Profesional (64bit)
Windows 10 Finali (64bit)
Garanti

Tüm donanımlar sevkiyattan önce fabrikada QC'den geçirildi, ancak bazı cihazlar müşterinin elinde sorun yaşayabilir.

UFi Kutusu, UFI-Lite ve eMMC Soketi 6 ay sınırlı garanti kapsamındaydı.

Bu garanti, su hasarı, aşırı voltaj nedeniyle yanıklar vb. Gibi kullanıcının kendisi tarafından neden olduğu sorunları içermez.

Paket içeriği.

UFi Kutusu USB2.0 Yüksek Hızlı + Akıllı Kart
UFI-Lite USB3.0 SuperSpeed uSD / eMMC Okuyucu
2 1 eMMC / eMCP soketinde (169-FBGA, 153-FBGA, 162-FBGA, 186-FBGA)
eMMC / eMCP soketi (221-FBGA)
UFI ISP Adaptörü V2
USB Veri Kablosu
USB'den DC 5V Harici Güç kablosu
Destek sunucusunda bulunan 3,3 TB üzeri sıkıştırılmış dosyalar (ve sayma) dahili indirme yöneticisi ile birlikte gelir, böylece kullanıcı gerekli dosyaları kolayca indirebilir.

7c2f5d74c7c60aaa5e88ee35e0eafc33.jpg

8f4acf6fa2a161ad90dbc88bec0c9f8f.jpg

8154dea467062843e680af53752f8df4.jpg

Medusa Pro ve Morch var. Çok kullanışlı. Anladığım kadar ile aynı işlemleri yapıyorlar. Özellikle morch işlemleri çok kolaylaştırıyor. Emmc pin out ile uğraşmıyorsun. Emmc morch içine takıyorsun ve olay bitiyor.

Medusa Pro ve Morch var. Çok kullanışlı. Anladığım kadar ile aynı işlemleri yapıyorlar. Özellikle morch işlemleri çok kolaylaştırıyor. Emmc pin out ile uğraşmıyorsun. Emmc morch içine takıyorsun ve olay bitiyor.
UFi Box çok meşhur telefoncular arasında. Bende de Octoplus Jtag var ama gerekli malzemeleri yok. Ayrıca bu UFİ Box sadece kendi forum sitesinde var. Diğer destek sitelerinde yok.

ufi box support çoh gozel urada var bazi yazlimlar hiç yerde yok
şadice support üçün dongle almak değer

merhaba bir iki sorum olacak.. bilenler aydınlatırsa sevinirim..
ufi box ile dongle arasındaki fark nedir? ikiside tamamıyla aynı işleri yapıyor olamaz heralde..
birde aliexpressten alsam sorun yaşamam değilmi.. alttaki linktekini almak istiyorumm
US $88.35 7% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

merhaba bir iki sorum olacak.. bilenler aydınlatırsa sevinirim..
ufi box ile dongle arasındaki fark nedir? ikiside tamamıyla aynı işleri yapıyor olamaz heralde..
birde aliexpressten alsam sorun yaşamam değilmi.. alttaki linktekini almak istiyorumm
US $88.35 7% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

Bildigim kadari ile tek fark box da jtag de yapilabiliyor gerisi ayni.
Ali express yurtdışı firmasi oldugundan gümrükte takilabilir.

Merhabalar,

UFI dongle ile tum qualcomm snapdragon islemcili cihazlarda imei tamiri yapilabiliyor mu? Cihaza baglanma ile ilgili olarak ufi box tan farki nedir?
Box usb ile baglaniyorken dongle versiyonu cihaza nasil baglaniyor?

Merhabalar,

UFI dongle ile tum qualcomm snapdragon islemcili cihazlarda imei tamiri yapilabiliyor mu? Cihaza baglanma ile ilgili olarak ufi box tan farki nedir?
Box usb ile baglaniyorken dongle versiyonu cihaza nasil baglaniyor?

Umt den daha iyi diye biliyorum. Her cihaza yapacak diye bir kaide yok zaten.box ve Dongle farketmiyor ikiside usb ile bağlanıyor pc ye. Üds girişi jtag felan oluyor box da

Meizu 16th imei repair yapar mi ufi dongle

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190810-102347_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190810-102347_Samsung Internet.jpg
    567.3 KB · Görüntüleme: 165
box emmx morc yanı jıtag işlemlerı ıcın fark bu..profesyonel oldukça.bunun faydası çok fazla.ama ben jıtaglı olanı almanı tavsıye edrım..jıtag ve emmc sorunlarında çok fonksıyonel..

box emmx morc yanı jıtag işlemlerı ıcın fark bu..profesyonel oldukça.bunun faydası çok fazla.ama ben jıtaglı olanı almanı tavsıye edrım..jıtag ve emmc sorunlarında çok fonksıyonel..
tşkr kardeşim ben genelde xiaomi cıhzları imei repair yapmak için alacam

Arkadaslar selamunaleykum. Elimde birtane hic kullanilmamis ufi box var ben pek anlamiyorum yurt disindan geldi. Hic kullanilmadi almak isteyen olursa bilginize.

Geri
Üst Alt