UFI Dongle Server Problemi Yüzünden Yetkili Mi Hesabına İhtiyacım Var

norepent

Üye
yaklaşık 17 gün önce bl kapalı redmi note 8 proya şebeke işlemi için eng firmware yükledim ufi üzerinden. yüklerken de bir kaç kez bekletmişti server. gerekli işlemleri yaptıktan sonra global versiyona dönmek için tekrar edl mode dan yazılım atmaya çalıştığımda 17 gündür sürekli şu kadar saat bekle ve en sonunda gece 23 den sonra 9 saat bekle tüm slotlarımız doludur uyarısı alıyorum. ben ufi serverdan umudumu kestim, yetkili hesabı olan bir arkadaşımız varsa ücretini ödeyerek global yazılım atmak istiyorum. yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı?

yaklaşık 17 gün önce bl kapalı redmi note 8 proya şebeke işlemi için eng firmware yükledim ufi üzerinden. yüklerken de bir kaç kez bekletmişti server. gerekli işlemleri yaptıktan sonra global versiyona dönmek için tekrar edl mode dan yazılım atmaya çalıştığımda 17 gündür sürekli şu kadar saat bekle ve en sonunda gece 23 den sonra 9 saat bekle tüm slotlarımız doludur uyarısı alıyorum. ben ufi serverdan umudumu kestim, yetkili hesabı olan bir arkadaşımız varsa ücretini ödeyerek global yazılım atmak istiyorum. yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı?

Öncelikle Mediatek işlemcili cihazlarda EDL diye bir mod yoktur. EDL mod qualcomm işlemcili cihazlarda olur. Demek istediğiniz META moddur. Ufi de çok sıkıntılı, forum yetkililerine 552 812 07 24 numarasından WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzaktan bagldnti ile hallolur. Size önceden indirmeniz gerekli olan dosyalar ve işlem ücreti bilgisi verilir. Geçmiş olsun

Öncelikle Mediatek işlemcili cihazlarda EDL diye bir mod yoktur. EDL mod qualcomm işlemcili cihazlarda olur. Demek istediğiniz META moddur. Ufi de çok sıkıntılı, forum yetkililerine 552 812 07 24 numarasından WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzaktan bagldnti ile hallolur. Size önceden indirmeniz gerekli olan dosyalar ve işlem ücreti bilgisi verilir. Geçmiş olsun

teşekkürler doğru meta mod, haklısın. yarın verdiğiniz numaraya uygun bir saatte ulaşacağım.

Ustam eng yüklemişsen zaten ufi ve yetkili mi hesabına ihtiyaç yok mi flash tool dan direk global flashla

kardesim aksam 6- 7 saatleri arasında gir

ufi server 2 gündür saat 11.00 civarları çalışıyor ,ufi server üzerinden yazılım atarak düzelttim. bu arada bl kapalı redmi note 8 prolara eng firm yazdıktan sonra hiç bir şekilde mflash tool veya ufi fastboot flashdan yazılım atılamıyor. yazılımı yarıda kesiyor ve cihaz bricke düşüyor. sorun çözüldü. teşekkürler arkadaşlar

AUTH info: MTK, version: 1
Firmware package: begonia_global_images_V12.0.3.0.QGGMIXM_20200902.0000.00_10.0_global_abde420a62\images
BROM version[1]: 7.1922.6.0
DA: MTK_AllInOne_DA[1].bin
Connecting to BootROM...
Power off the phone, disconnect and reconnect the battery(if possible) and connect USB cable...
Hold the VOL DOWN or VOL UP + DOWN(for newer model) to force MediaTek BootROM.
Scanning BootROM or Preloader port... Done
Detected [BootROM] MediaTek USB Port (COM3)
Connection status: XHCI:HUB3:USB 2.00 High-Speed
USB Driver: [MediaTek Inc.] wdm_usb, version: 3.2.0.0, date: 1-22-2016
Connecting Bootrom...
Requesting flash signature from server...
[SERVER] XIAOMI_FL [begonia,b59c1a321e654316] ref id: XF09332772806, cost: 4, your balance: 8
Sending Download Agent...
Platform: MT6785, Hw ver: 0xCA00, Sw ver: 0x0000
Secure ver: 0x00, BL ver: 0x00
SRAM size: 512 KiB
DRAM size: 6 GiB
SOC ID: b59c1a321e654316f6b1bfd790be99ca14d0478cfcb66524e93af8014378961f
ME ID: 1017bd91370ff0df5a43d6fb4553a807
Storage type: UFS
Storage id: H9HQ16AECMMDAR
Fw version:
Capacity: 119.18 GiB(127,968,215,040 bytes)
LUN0: 4096 KiB
LUN1: 4096 KiB
LUN2: 119.17 GiB(127,959,826,432 bytes)
USB speed: High-Speed

Verifying Soc: passed
Verifying Storage ID: passed
Writing preloader: preloader_begonia.bin, size: 313.57 KiB
Writing recovery: recovery.img, size: 64 MiB
Writing vbmeta: vbmeta.img, size: 4 KiB
Writing efuse: efuse.img, size: 512 bytes
Writing md1img: md1img.img, size: 58.92 MiB
Writing spmfw: spmfw.img, size: 14.97 KiB
Writing audio_dsp: audio_dsp.img, size: 1.26 MiB
Writing scp1: scp.img, size: 1.68 MiB
Writing scp2: scp.img, size: 1.68 MiB
Writing sspm_1: sspm.img, size: 645.44 KiB
Writing sspm_2: sspm.img, size: 645.44 KiB
Writing cam_vpu1: cam_vpu1.img, size: 1.10 MiB
Writing cam_vpu2: cam_vpu2.img, size: 8.53 MiB
Writing cam_vpu3: cam_vpu3.img, size: 6.05 MiB
Writing gz1: gz.img, size: 13.79 MiB
Writing gz2: gz.img, size: 13.79 MiB
Writing lk: lk.img, size: 1.16 MiB
Writing lk2: lk.img, size: 1.16 MiB
Writing boot: boot.img, size: 64 MiB
Writing logo: logo.bin, size: 2.73 MiB
Writing dtbo: dtbo.img, size: 32 MiB
Writing tee1: tee.img, size: 2.41 MiB
Writing tee2: tee.img, size: 2.41 MiB
Writing vendor: vendor.img, size: 889.95 MiB
Writing system: system.img, size: 3.33 GiB
Writing cache: cache.img, size: 176.19 KiB
Writing gsort: gsort.img, size: 16 KiB
Writing oem_misc1: oem_misc1.img, size: 16 KiB
Writing exaid: exaid.img, size: 16 KiB
Writing userdata: userdata.img, size: 756.70 MiB

Completed in 3 mins 24.740 s

You have used 1 out of 10 slot for today.
You have used 1 available XIAOMI_FL slot for this phone, you have 2 try left to try again in case this task fails.
Please pay attention to the error messages and spesific hints before retry !!!
You are paying for authorization access and NOT the task, there is no refund for failed tasks and tasks with 3 retry
Refunds are only for failed tasks because of server issues, software issues or bugs and unknown problem with no retry !!!
We found that you have used XIAOMI_FL service with this phone at Sun, 13 Sep 2020 16:06:43 GMT.
Note that due to limited authorization slot, every authorization service will take cost.
Before using another authorization, please make sure the phone have a good working hardware and you are using the correct firmware.
You may retry the task for more times without further authorization as long as you don't unplug the USB cable, change brand or model selection or close the application.

Boot authorization has been reported successfully.To keep the boot state authorized, DO NOT unplug the USB cable, change brand/model selection or closing the application

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt