Tavsiye UFİ Dongle & UMT Dongle Hangisini Almalıyım

Kapsamlı bir şekilde profesyonel yazılım imei frp rmm brick vs işlemler için benim şahsi düşüncem elindeki boxlardan çok yanındaki ustalar daha önemli seni aramızda görmek elbetteki bizi mutlu eder kendimden örnek vereyim hiç ufi kullanmadım ufi alsam nasıl kullanacağım hakkında aklımda tek bir şüphe bile yok çünkü aralarında bulunduğumuz ustalarımızın tecrübesine saygım be güvenim sonsuz ☺️ Tercihiniz her ne olursa olsun sizi aramızda görmek isteriz

İlgi ve alakan için teşekkür ederim ustad. Dediğim gibi valla whatsapptan da sağolsunlar varlıklarını eksik etmediler. Sende onlarda sağolun gerçekten çok ince düşüncelisiniz. Bende burda olmaktan gurur duyuyorum.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@ozan72, @Jan1343

Üstadlarım valla ufi yi sipariş ettim gitti? son dk ufiye karar verip serdar hocadan verdim siparişimi.
vip üyelik ne kadar bilginiz var mı?

UMT ye karşı çok ön yargılılar gördüm alınca bende ilk başlarda sinirlendim ama elime brick qualcomlar geldikçe ve deneyimledikçe de UMT nin gerçekten başarılı olduğunu gördüm kim ne derse desin adamlar Qualcomda en iyilerden
Kredisi pahalı diye aldım UFİ evet UFİ kredisi ucuz lakin olur olmadık yerlerde işi bilmezsen kesinti yiyiyorsun bu box meselesi can yakan cinslerden bazen hiç kar bırakmadıkları da oldu
Box konusunda Chimera yı tebrik ediyorum tek seferde bir ücret alıp tüm desteğini veriyor son zamanlarda yetkili hesap gereken Xiaomi cihazlara da ağırdan el atmaya başladığını görünce her yazılımla uğraşanda bir chimera şartı kazınmaya başladı benliğime
hepsi birbirini tamamlıyor UFİ de aldıysan kısa zamanda UMT gereksinimi duyarsın UMT almış olsanda aynısı UFİ için geçerli olacaktı.

@AURA, Hmm anladım üstad, teşekkür ederim.

Açıkçası yazılım işi yapıyorsanız hepsi lazım ama saydığınız modeller arasında en çok lazım olanı özellikle Xioami için UFİ Dongle şart. Örnek vermek gerekirse Xiaomi Redmi Note 8 Pro Begonia cihazı geldi. Bunu UMT Dongle yapamaz. Ve bu cihaz ülkemizde en çok satan cihazlar arasında şu an. Bunu yapacak olan araç UFİ Dongle dır.

Ayrıca kredisi ucuz ve tüm xiaomi modellerini yapabilirsiniz. Xioami için box sadece brick ve yetkili mi hesabı noktasında lazım oluyor. Onun dışında diğer işlemleri için box gerekmiyor. Gerekse bile elinizde Chimera Tool var bu araçta Xiaomi İçin olmazsa olmaz bir araçtır.

Yani ben şu an sizin yerinizde olsam Xiaomi İçin UFİ Dongle alırım.

Tabi diğer konu aldığınız araç ile iş bitmiyor. Bunu kullanmak ve diğer araçları kullanmak için biz VIP Üyelik kısmında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çünkü araç herkeste var ama onu kullanmak ve tecrübe sahibi olmak ayrı birşey. İyi forumlar.​

Konu çözüme kavuşturuldu. hepinize teşekkür ederim üstadlar. Özel üyeliğimide ve ufi donglemi de satın aldım. Özellikle özel üyelik verimli bir iş oldu sıkıştığımda ivedilikle yardım alabileceğim bi yer oldu. Herkese tavsiye ederim

Geri
Üst Alt