Yardım UFI Error [SERVER] Error: this version of software is outdated, please synchronize !

selamun aleyküm pc degiştirmeden önce sapa sağlam calısıyordu yeni sistem kurdum tüm driverlar yüklü ufi haricinde diger boxları kullanıyorum bugun ufi yükledim kredi onayını verdıkten sonra
[SERVER] Error: this version of software is outdated, please synchronize !
hatayı veriyor senkronda yaptım gene aynı dana önce hiç karsılasmadım valla cıkamadım işin içinden
sürücü imza zorlamasıda devre dısı sistem win 10

selamun aleyküm pc degiştirmeden önce sapa sağlam calısıyordu yeni sistem kurdum tüm driverlar yüklü ufi haricinde diger boxları kullanıyorum bugun ufi yükledim kredi onayını verdıkten sonra
[SERVER] Error: this version of software is outdated, please synchronize !
hatayı veriyor senkronda yaptım gene aynı dana önce hiç karsılasmadım valla cıkamadım işin içinden
sürücü imza zorlamasıda devre dısı sistem win 10
aleyküm selam ustam verdiği hata ekran resmini paylaşabilir misiniz, şu an bende de benzeri hata veriyor program düzeltmeye uğraşıyorum

Aşağıdaki işlemleri yaptım nihayet sorun ortadan kalktı, bende ki sorun diğer kullanıcılara göre biraz daha farklı idi ilk iki resimdeki işlemlerden sonra üçüncü resimdeki işlem işe yaradı, üçüncü resimdeki işleme ait gereken dosya ve anlatım video indirme bağlantısı aşağıdadır.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı 2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

hallettım usta öneriler için teşekkür ederim sorun bunlarla alakalı degilmiş uff klasörü yok ufinin kurulu oldugu yerde uff diye klasör açip senkron yapinca düzeldi

hallettım usta öneriler için teşekkür ederim sorun bunlarla alakalı degilmiş uff klasörü yok ufinin kurulu oldugu yerde uff diye klasör açip senkron yapinca düzeldi
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim ustam, iyi çalışmalar

Geri
Üst Alt