Yardım UMT Dongle Forbidden Application[10] Detected Hatası

cepfns

Üye
1.jpg

UMT Dongle ile herhangi bir işlem başlatınca bu uyarıyı alıyorum. Anydesk den olabilir diye kaldırdım, UMT GSM kaldırıp tekrar kurdum, aynı sorun devam ediyor. Çözümü bile ustamız var mı?

ben bilgisayarı formatlayarak düzeltebildim. zaten win10 geçmek için bahane arıyordum. bu da bahanesi oldu.

Reinstall windows or delete full UMT QCFire install lasted version

bendede aynı hataydı w3x den dolayı yapıyor ben zor la buldum butun driverlerini ve programı c den sılmen lazım

Bu Sorun Bendede Var Format Attim Duzeldi

Anladığım kadarıyla W3X programı bu duruma sebep oluyor. Kaldırılsa bile kalıntıları kalıyor. Elinde W3X exe dosyası olan varsa paylaşabilir mı? Kurulumu yapıp tekrar kaldırmayı deneyecem.

Çözüldü:
Sorunu sebebi bilgisayarda Virtual usb driver yüklü olması. Bu da genellikle W3X gibi programların kurulmasından kaynaklanır. Bu driver kaldırılırsa sorun çözülüyor. Aygıt yöneticisine girip görünüm menüsünden gizli aygıtları göster diyoruz. Evrensel seri veri yolu denetleyicileri kısmında Virtual usb driver'ı dosyaları ile birlikte kaldırıyoruz. İşlem tamamlanıyor.

Çözüldü:
Sorunu sebebi bilgisayarda Virtual usb driver yüklü olması. Bu da genellikle W3X gibi programların kurulmasından kaynaklanır. Bu driver kaldırılırsa sorun çözülüyor. Aygıt yöneticisine girip görünüm menüsünden gizli aygıtları göster diyoruz. Evrensel seri veri yolu denetleyicileri kısmında Virtual usb driver'ı dosyaları ile birlikte kaldırıyoruz. İşlem tamamlanıyor.
dosyalarıyla kaldırdım restart attım sonuç aynı

Geri
Üst Alt