Bilgi UMT Dongle Nedir ve Ne İşe Yarar? Desteklediği Marka ve Modeller Nelerdir?

Onu bilmiyorum aldığınız yere sormanız lazım. Bizim aldığımız Dongle hem nck hemde umt 2 si bir aradaydı.
Hocam ikisi bir arada AE de satılıyor 60 USD vs doğrudur değil mi? Sipariş vermeyi düşünüyorum .size danışmak istedim sonra

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ikisi bir arada AE de satılıyor 60 USD vs doğrudur değil mi? Sipariş vermeyi düşünüyorum .size danışmak istedim sonra

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
85$ yurticinde.
Orda dogrudur ama 1 aya ancak gelir. Gümrüğe de takilabilir

NCK + UMT Dongle var. Onu alın.

Serdar hocam selamlar,Nck+Umt dongle siparişi verdim bende, yalnız desteklediği modeller arasında Xiaomi one plus vs markalar i yazmıyor internet sitesinde satış yapan yerlerde.o modellerin destekliyor mu ? Ayrıca Umt dongle alınır mı bundan ayrı olarak? teşekkürler

Serdar hocam selamlar,Nck+Umt dongle siparişi verdim bende, yalnız desteklediği modeller arasında Xiaomi one plus vs markalar i yazmıyor internet sitesinde satış yapan yerlerde.o modellerin destekliyor mu ? Ayrıca Umt dongle alınır mı bundan ayrı olarak? teşekkürler
Marka olarak değilde işlemci olarak Qualcom üzerinden bir çok Xioami modellerine işlem yapmaktadır.

@silivriserdar, hocam. Umt2 + avenger umt pro umt +nck var. Xiaomi cihaz ve mtk ağırlıklı bir tamir yapmayı düşünüyorum.

Fakat box daha iyi diyende oluyor. Hayır dongle da. Hiçbirisine gerek yok bst al diyorlar dongle olarak. Kafam karıştı alma arefesindeyim. İlk meseleyi iyice kavrayana kadar bunla oyalanmak istiyorum. Önerilerinizi dinleyeceğim. Saygılar.

@silivriserdar, hocam. Umt2 + avenger umt pro umt +nck var. Xiaomi cihaz ve mtk ağırlıklı bir tamir yapmayı düşünüyorum.

Fakat box daha iyi diyende oluyor. Hayır dongle da. Hiçbirisine gerek yok bst al diyorlar dongle olarak. Kafam karıştı alma arefesindeyim. İlk meseleyi iyice kavrayana kadar bunla oyalanmak istiyorum. Önerilerinizi dinleyeceğim. Saygılar.
Ben ve arkadaşlarım NCK + UMT aldık. BST Dongle da bu konuda iyi ama yelpazesi kısıtlıdır.

NCK ve UMT Dongle içinde hepsi var. Hatta eski Nokia için bile araç var. BST Dongle kullandım ben ama hem çok güncelleme vermiyor hemde dediğim gibi çok model ve marka içinde yok.

Spreadtrum
Qualcomm
MTK
Samsung
Nokia

Avenger versiyonu var birde abi. Bu arasındaki farkları biliyormusunuz abi ?@silivriserdar,

Avenger versiyonu var birde abi. Bu arasındaki farkları biliyormusunuz abi ?@silivriserdar,
Avangers almadım bilmiyorum ama hepsini aynı ekip yapıyor. Kullanan bir kaç kişinin söylediğine göre Avangers box NCK ve UMT Dongle toplamı gibi birşey. Yani hepsi varmış içinde diyorlar.

Destek sitelerinden bakıp incelemek lazım.

Geri
Üst Alt