Bilgi UMT Dongle Nedir ve Ne İşe Yarar? Desteklediği Marka ve Modeller Nelerdir?

Tesekkurler Hocam Da
NCK Dongle Almak Istiyordum Hangisini Sizce Alayim Bu Arada Crackle Ben Calisiyorum Bayada Yardimci Oluyor Bana
Simdi Sizde Var Siz Biliyorsunuz Hangisini Alsam Sizce ?

Merhabalar

NCK+UMT dongle almayi dusunuyorum fakat bu araclarla ilgili kullanim tecrubem yok. Artisi nedir bu araclarin? Ornegin boxsuz programla da imei tamiri yapilabilen cihazlarda islemleri cok basite mi indirgiyorlar?

Merhabalar

NCK+UMT dongle almayi dusunuyorum fakat bu araclarla ilgili kullanim tecrubem yok. Artisi nedir bu araclarin? Ornegin boxsuz programla da imei tamiri yapilabilen cihazlarda islemleri cok basite mi indirgiyorlar?
Açıklamalar ve kullanım şekli hepsi sitemizde mevcut.​

bu UMT donglenın kendi sitei yokmu Kredi alcaz Alamıyoruz ??

umt dongle kurulumunda sorun yaşıyorum. servera bağlanma hatası veriyor internet var card update edemedi gibi bu defada 3 defa denediniz 48 saat bekleyin diyor nasıl aşıcaz bu sorunu ?

umt dongle kurulumunda sorun yaşıyorum. servera bağlanma hatası veriyor internet var card update edemedi gibi bu defada 3 defa denediniz 48 saat bekleyin diyor nasıl aşıcaz bu sorunu ?
Bilgisayara sadece umt bağlayarak dene

Merhaba arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, internette nck dongle c***k filan diyor. Bu crackler dongle çip olmadan sadece yazılımın (c***k) kırma ile çalışmıyordur büyük ihtimalle değil mi ? Yoksa neden dongle çipe ihtiyaç duyulsun ?

Merhaba arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, internette nck dongle c***k filan diyor. Bu crackler dongle çip olmadan sadece yazılımın (c***k) kırma ile çalışmıyordur büyük ihtimalle değil mi ? Yoksa neden dongle çipe ihtiyaç duyulsun ?
Eski sürümlerinde çip okuyarak işlem yapmıyordu güncellemelerle düzeltiyorlar

Umt + Nck lazım yeni olanı varmış, fiyatı nedir özelden yazabilir misiniz.

hocam umt yi aldıktan sonra lisans alıyormuyuz 1 yıllık vb

Geri
Üst Alt