UMT Dongle QcFire Tool Enable Diagnostic

Nurulika

Genel Moderator
Adsız.png
arkadaşlar sıkıntı şu reset efs diyorum yapıyor ama repair imei yi bastğım zaman görmüyor cihazı , bilgisayar com 9008 olarak görüyor ama

@kralgsm demek istediğim mesela bende aiag modu rootsuz açılmacan cihaz var onun diag ı nasıl açacağım ?

@kralgsm demek istediğim mesela bende aiag modu rootsuz açılmacan cihaz var onun diag ı nasıl açacağım ?
Command :
> adb shell
> su
> setprop sys.usb.config diag,adb bu komutlar ile adbden açabilirsin bende root kullanmıyorum açarken bide qc fire güncellein 4.1 ıktı siz eskide kalmışsınız.

@kralgsm, demek isteiğim bende a2 lite var root atmadan diag açamıyorum ama root atmadan diag açmak istiyorum bu enable diag tuşu ne ise yarıyor ya da nasıl ise yarıyor

@kralgsm, demek isteiğim bende a2 lite var root atmadan diag açamıyorum ama root atmadan diag açmak istiyorum bu enable diag tuşu ne ise yarıyor ya da nasıl ise yarıyor
Cihaz root ise seni uğraştırmadan kodlarla enable deyince aktif ediyor.

@silivriserdar, hocam sıkıntı şu ki cihaz rootlu değil onun diag modunu rootlamadan nasıl açabilirim ?

@silivriserdar, hocam sıkıntı şu ki cihaz rootlu değil onun diag modunu rootlamadan nasıl açabilirim ?

Merhaba Xiaomi cihazlarının bazıları rootsuz diag açılabiliyor cihazınızın Adb bağlayıp PC ye takın cmd ye verdiğim kodları sırası ile yaz

adb shell
setprop sys.usb.config diag,adb

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Kerem47, a2 lite ve redmi 5 plus için açamadım acaba nasıl açabilriim root atmadan(umt ile açılır mı enable diag nasıl çalışıyor ve ne ise yarıyr ?)

@Kerem47, a2 lite ve redmi 5 plus için açamadım acaba nasıl açabilriim root atmadan(umt ile açılır mı enable diag nasıl çalışıyor ve ne ise yarıyr ?)

*#*#717717#*#* bu şekilde olabilir

@Kerem47 o da işe yaramıyor root istiyor ve rootlamak istemiyorum çünkü BT kapalı testpoint ile edl moduna aldım EFS yi sildim telefon yatıyor öyle

@Kerem47 o da işe yaramıyor root istiyor ve rootlamak istemiyorum çünkü BT kapalı testpoint ile edl moduna aldım EFS yi sildim telefon yatıyor öyle

Benim yaptığım işlemler hep bu şekil sorun yaşamıyorum farklı bir yöntemle açılıyorsada bilgim yok

@Kerem47, anladım peki şey sormak istiyorum umt deki enable diag ne işe yarıyor ya da nasıl işe yarıyor ki ?

Geri
Üst Alt