Yardım UMT Dongle Xiaomi Authorized Account Sorunu

A

Adonis

Merhaba arkadaşlar xiaomi için genelikle umt yi kulanıyorum yetkili hesapla giriş yapabildiğim için ama sorun şu ki hesap girişi 2.7 sürümünden sonraki güncellemelerde giriş yapışamıyor ve yeni güncellemeleri kulanamıyorum kulanınca yine hesap istiyor ama hesap girebileceğim bir yer yok yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar xiaomi için genelikle umt yi kulanıyorum yetkili hesapla giriş yapabildiğim için ama sorun şu ki hesap girişi 2.7 sürümünden sonraki güncellemelerde giriş yapışamıyor ve yeni güncellemeleri kulanamıyorum kulanınca yine hesap istiyor ama hesap girebileceğim bir yer yok yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
Daha co ayrinti verirseniz Model vs belirtirseniz ustalarimiz daha iyi yardimci olacaktir

hocam 3.8 sürümüyle gelen bütün cihazları bootloader kapalıyken authorized account ile partiton siliyorum frp mi account işlemlerini gerçekleştirebilmek için gerekli anlayacağınız yeni güncellemelerde nasıl aktif edebilirim ona ihtiyacam var.

2 si farklı şeyler ne demek istediğinizi anlamadım.

hocam bootloader kapalıyken yetkili hesapla rom flashlıyoruzya 2.7 sürümündede bu yapılıyor ama yeni gelen sürümlerde mi hesabı giremiyoruz yani yetkili hesapla işlem yapamıyoruz çözümü varmıdır
1551186878737.png

mi klsörünün içindeki kısma yetkili mi hesabımızı giriyoruz ve yetki gerektiren işlemleri 2.7 sürümünde yapaibliyoruz lakin 3.8 sürümünde böyle bir klasör yada yetkili hesap girebilecek herhangi bir yer bulamadım 3.8 de daha fazla yeni cihaz var ama hesap giremediğim için o ciahzlarda yetkili hesabı kulanamıyorum mi klasörünü 3.8 e attım ama bir sonuç alamadım

hocam bootloader kapalıyken yetkili hesapla rom flashlıyoruzya 2.7 sürümündede bu yapılıyor ama yeni gelen sürümlerde mi hesabı giremiyoruz yani yetkili hesapla işlem yapamıyoruz çözümü varmıdırEkli dosyayı görüntüle 3043
mi klsörünün içindeki kısma yetkili mi hesabımızı giriyoruz ve yetki gerektiren işlemleri 2.7 sürümünde yapaibliyoruz lakin 3.8 sürümünde böyle bir klasör yada yetkili hesap girebilecek herhangi bir yer bulamadım 3.8 de daha fazla yeni cihaz var ama hesap giremediğim için o ciahzlarda yetkili hesabı kulanamıyorum mi klasörünü 3.8 e attım ama bir sonuç alamadım
iobit uninstaller veya revo uninstaller ile konple kaldirip tekrar deneyin. Yada farkli pc varsa onda deneyin. Farkli windows sürümüde olabilir

hocam her şeyi denedim ve başka pc de deneyecen arkadaşlarımda 2.7.0 sürümünden başka hiçbir sürümde çözüm bulamadı desteklerinizi bekliyorum ne kuruyorum mi klasörü gelmiyor kendim kopyalayıncada çalışmıyor.

yetkili hesap nasıl alabiliriz kimse yardımcı olmuyor

nereden temin edebiliriz hiçbirşey bulamadım

redmi 6 pro efs silemiyorum 4.4 umt den yapıyorum aut hesabı girin diyor

Geri
Üst Alt