Bilgi UMT Dongle Yıllık Aktivasyon Resmi Açıklama [Türkçe Çeviri Google Translate]

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda UMT ekibinin yayınladığı resmi açıklamayı paylaşacağım. UMT Dongle artık yıllık aktivasyonlu olmuştur. Her yıl aktivasyon yaptırmanız lazım.

YILLIK AKTİVASYON 30 DOLAR

Bugünden itibaren UMT Box & Dongle & Pro, yıllık aktivasyon gerçekleştirecek.

UMT Ailesinin bir parçası olmanızdan yıllarca geçmiş ve size daha fazla güncelleme ve geliştirme vermeyi umuyoruz.

Bu Yıllık Aktivasyonun Arkasındaki Sebep:

1. Geliştirme Maliyeti.
2. Çalışan sunucuların maliyeti
3. Bugünlerde telefonların maliyeti, tüm bu telefonların bazen + kargo ++ gümrüklerini satın almak için maliyeti olduğunu biliyorsunuz.
4. Size pazardaki en ucuz ama en güçlü ürünü satıyoruz ve bir aktivasyon bu ürünü canlı tutmanın yoludur.

PS. Yeni satın alınan dongle'lar için Aktivasyon Otomatik olarak eklenecek, böylece yeni satın alınan tüm Dongles'ler 1 yıl aktif olacak.

Bu aktivasyonu eklemek için hayal kırıklığımızı anladığınızı ve gelecek yıllarda sizi desteklememizi desteklediğinizi umuyoruz.

Anlayışın için teşekkürler.

Aktivasyon Satın Almak için:

Satılık - GSM Turkey Güvencesi ile iCloud, Jtag, Unlock, Kredi Satışı, Box Satışı

UMT siz olmaz mecbur alacaz.
Adamlar parayı görünce çalışmak için azimleri de artar diye düşünüyorum :)

Olması gereken noktaya gidiyor en azından belki çizgisini korur yoksa. Başka isimler altında her yıl unlimited der başka bir dongle çıkarırlardı.

elimizde dongle olması lazımmı yoksa chimera gibi mi? sadece 30 dolar vererek 1 yıl programları kullanabiliyor muyuz?

Daha once aldigimiz umt dami artik yillik oluyor ?? Ben eskiden aldim umt. odami oyle oluyormu ? Bir bilgisi olan varmi?

Geri
Üst Alt