Uni-Android(U.A.T) Nedir ve Ne İşe Yarar? Desteklediği Marka ve Modeller Nelerdir?

King

Üye
Merhaba arkadaşlar 1 yıldan beri UAT aracını kullanıyorum. Bu konuda bu araç ile ilgili bilgiler vereceğim. Bu bilgilerden sonra bu aracın nerde ve ne zaman işe yaradığını anlayacaksınız.Kullanmak biraz zaman alır. Profesyonel yazılım aracıdır.

Bu araç en çok kullandığım özeliği asus,lenovo dır. Lakin isminden de anlaşıldığı android olsun yeterki başarılı bir araçtır.Desteklediği modelleri alt kısımda vericeğim incelemenizi tavsiye ederim.

Kernel maker bölümünden cihazın boot.img dosyasını vererek root edebilirsiniz. mtk,xiaomi, cihazlarınızı destek mümkündür.
Lg cihazların imei repair ve desen kilidi ve frp kalkmasında da yardımcı olur.

Yeni bir duyum için 10.000 civarında frp eklenicek yeni çıkan exe UAT FRP PACK gelicek diye duyum aldık. Samsung frp ler için yeterince basite indirgenmiş seviyede keza tabletler içinde şifre silme özellikleri örneğin bu güne kadar belkide hiç görmediğiniz bir özelliğini ekliyim ekran kilitli iken google ekranında google id ve şifre alabilme;
82e33740-7e21-4e90-a663-d2706c5c9b5a.jpg

Şimdilik diyeceklerim bu kadar.

Gene öne çıkan özellikleri olursa buradan paylaşacağım. Daha bir çok özelliği tabiki var bu saydıklarım ile sınırlı değil. Ama en çok öne çıkan konuları belirttim. Gene birşeyler eklemek isteyen olursa konu altından paylaşırsanız ekleme yaparım.

Konu altından bu araç ile iligli takıldığınız yerde konu altından yardımcı olmaya çalışacağım. Ama ısrarcı ve aceleci davranmassanız sevinirim. Bizim de işlerimiz oluyor. Müsait olduğum zaman bildiğim konu ise mutlaka yardımcı olmaya çalışacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uni Android tool indirdim ama programı kullanamadım aktivasyon satın alın diyor. ne yapmamız gerek nereden aktivasyon satın alabiliriz.

Geri
Üst Alt