Çözüldü Unutulmuş iPhone Şifrelerini Öğrenme

• Konbuyu başlatan astek055
  • Başlangıç tarihi
A

astek055

iPhone/ipad icloud.
Telefon açık iken yedeklenip,içindeki icloud hesabı mail hesabı ve şifreleri görme.

EPPB-209-816HN-KL0ZN-XHD2Y-997XT

Yukardaki key girmek için kurulum bittikten hemen sonra internetinizi kapatınız.
Ardından yukarda verilmiş olan key giriniz.

1.iTunes aç pc yedekleme yaparken şifreli olarak yedekle, gireceğin şifreyi aklına tut basit bir şey yok mesela 0000 4'tane sıfır.
2: Elcom Soft'u aç. Şifreli yedeklediğin iPhone yada iPad her ne ise göster şifreyi gir.
3:Mutlu son.

BURADAN indire bilirsiniz.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM TURKEY ve BEN sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam yede aldık ama nereden göstereceğiz dosyayı

emeğine sağlık dostum güzel paylaşım indirdim
fakat biraz daha detaylı anlatırsan sevinirim

başarı oranı nedir?

Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugun deneyeceğim bende bayağı bir iphone 5 var icloud'lu ekran şifresi yok cihazlarda

Ben bağlanılan wifi şifleri dışında bir şey göremedim.Konu sahibi gelsede anlatsa

Tüm adresleri buluyor fakat şifreler ortada yok.

iPhone/ipad icloud.
Telefon açık iken yedeklenip,içindeki icloud hesabı mail hesabı ve şifreleri görme.

EPPB-209-816HN-KL0ZN-XHD2Y-997XT

Yukardaki key girmek için kurulum bittikten hemen sonra internetinizi kapatınız.
Ardından yukarda verilmiş olan key giriniz.

1.iTunes aç pc yedekleme yaparken şifreli olarak yedekle, gireceğin şifreyi aklına tut basit bir şey yok mesela 0000 4'tane sıfır.
2: Elcom Soft'u aç. Şifreli yedeklediğin iPhone yada iPad her ne ise göster şifreyi gir.
3:Mutlu son.

BURADAN indire bilirsiniz.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM TURKEY ve BEN sorumlu değilimdir.
hocam yardimci olurmusunuz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla kardeşim elimde iş var yoğunum bayağı kafamı kaldıramıyorum
arkadaşlar yardımcı olacaktır muhakkak

Geri
Üst Alt